15 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
Rėmėjų turinys
2020 Rugsėjo 11d.
0

Pagrindiniai favoritai Vakarų konferencijoje

title

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) jau startavo atkrintamosios varžybos. Ta proga šiame straipsnyje aptarsime pagrindines komandas, kurios gali triumfuoti lygos Vakarų konferencijoje


LeBronas Jamesas sugrąžins „Lakers“ šlovę?

Lygos karaliumi tituluojamas LeBronas Jamesas „Lakers“ aprangą vilki antrą sezoną. Praėjusiais metais jam net nepavyko patekti į atkrintamąsias, o tai LeBronui tikriausiai nepatiko. Ypač po to kai aštuonerius metus prieš tai, jis pasiekė didįjį finalą.

Šiemet situacija su „Lakers“ klubu jau visai kitokia, būtent ji yra kazino bendrovių favoritė. Kalifornijos klubas skina pergalę po pergales ir į atkrintamąsias žengė iš pirmos Vakarų konferencijos pozicijos. Prie to prisidėjo ne tik L. Jamesas, bet ir Anthony Davisas. Bene geriausias lygos „centras“ prie „Lakers“ prisijungė praėjusių metų vasarą.

Drąsiai galima sakyti, kad būtent „Lakers“ klube šiuo metu žaidžia du iš penkių geriausių lygos krepšininkų. Vienintelis dalykas, kuris „Lakers“ galėtų pakišti koją – santykinai trumpas atsarginių žaidėjų suolas, todėl kiekviena patirta trauma gali turėti labai didelę reikšmę.

Dar vienas monstras iš Los Andželo

Šiuo metu Los Andžele turime išties unikalią situaciją, kai į trofėjų, bene pirmą kartą lygos istorijoje, yra nusitaikiusios dvi to paties miesto komandos. Praėjusią vasarą rimtai persitvarkiusi Los Andželo „Clippers“ yra pasiruošusi mesti rimtą iššūkį visiems oponentams, o tam turi reikiamą ginklų arsenalą.

„Clippers“ akcijos iškart šovė į viršų, po to, kai praėjusią vasarą prie komandos prisijungė Kawhi Leonardas. Šviežiai su Toronto „Raptors“ čempionu tapęs lengvojo krašto puolėjas nusprendė grįžti į gimtąjį miestą ir smarkiai išaugino „Clippers“ akcijas.

Vos atvykęs į naują komandą K. Leonardas prisidėjo prie to, kad „Clippers“ į savo gretas prisiviliotų dar viena žvaigždę Paulą George‘ą.

„Clippers“ pagrindinė stiprybė – itin gera gynyba bei ilgas atsarginių žaidėjų suolas. Jau minėjome, kad „Lakers“ šioje vietoje turėtų pasitempti, tuo tarpu „Clippers“ situacija kardinaliai priešinga – tokios jėgos ant suolo lygoje paprasčiausiai neturi niekas.

Būtų tikrai įdomu, jei „Lakers“ ir „Clippers“ susikautų konferencijos finale. Lošimų automatai pamatę šią seriją, turėtų slėptis po lapais, kadangi ji dar labiau neprognozuojama.

Paskutinis Hiustono šansas

Jamesas Hardenas ir kompanija ilgus metus bandė mesti iššūkį „Golden State Warriors“. „Karių“ nugalėti „raketoms“ taip ir nepavyko ir, pasak ekspertų, šis klubas po truputį turėtų smegti žemyn.

Panašu, kad tą jaučia ir „Rockets“ vadovai, kurie praėjusią vasarą ryžosi netikėtiems mainams. Hiustono klubas išsiuntė Chrisą Paulą į Oklahomos „Thunder“ ir pasikvietė į komandą Russelą Westbrooką. Pastarasis ir vėl suvienijo jėgas su J. Hardenu.

„Rockets“ – nestandartinė komanda, kuri rungtyniauja praktiškai be aukštaūgių. Žinoma, šansų nėra labai daug, tačiau nereikia atmesti, kad „raketų“ laikas atėjo būtent šiais metais.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt