1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
SportasFutbolas
2020 Rugsėjo 7d.
0

„Dainavos“ senjorai laimėjo turnyrą Klaipėdoje

titleVyriausiųjų dainaviškių komandos įvarčius Klaipėdoje laimėtame turnyre pelnė P. Simanavičius (stovi pirmas iš kairės) ir A. Svirskas (tupi pirmas iš dešinės)

Iš Klaipėdoje su nugalėtojų taure grįžo Alytaus „Dainavos“ vyriausiųjų senjorų komanda.

60 metų ir vyresnių žaidėjų turnyre dainaviškiai 1:0 įveikė šeimininkus klaipėdiečius. Pergalingą įvartį pelnė Algirdas Svirskas.

Su bendraamžiais iš Jonavos „Dainavos“ senjorai sužaidė 0:0, o Kauną nugalėjo 1:0, įvarčiu pasižymėjus Petrui Simanavičiui.

Skirtingai nei 60 m. ir vyresniems senjorams iš „Dainavos“, 50 m. ir vyresnių žaidėjų komanda Lietuvos pirmenybėse kol kas laimėjo tik vieną kartą ir su 7 pralaimėjimais užima paskutinę 14 vietą.

Pergalėmis džiugina jaunesnieji senjorai, kurių atstovaujama „Dainava“ pirmauja šalies 35 m. ir vyresnių bei 40 m. ir vyresniųjų pirmenybėse.

35 m. + ekipa su 5 pergalėmis ir 1 nesėkme laimėjo Aukštaitijos pirmenybes atkrintamosiose varžybose laukia priešininko iš Žemaitijos regiono, o be pralaimėjimų (4 pergalėmis) žengiantys 40 m. + senjorai su trečdalį įvarčių pelniusiu Žydrūnu Karčemarsku yra 8 komandų turnyro lyderiai.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt