4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
VideoreportažaiSportasRankinis
2020 Rugsėjo 6d.
0

Alytaus sugrįžimas į Baltijos lygą pažymėtas pergale (FOTO. VIDEO)

titleNuotraukų galerijaVarsiečiai po pergalingo sezono starto Alytaus arenojeDomanto Aleksyno nuotraukos

Pirmosios Baltijos rankinio lygos rungtynės Alytuje prasidėjo varžovų pasveikinimu. „Varsos-Stronglaso“ vadovų korpuso narys  Arvydas Brazaitis „Granitui-Kariui“ įteikė miesto garbės piliečio Jono Jonuškos atminimo taurės turnyro trečiosios vietos taurę, kurios kauniečiai negalėjo atsiimti  „Alytus cup 2020” metu.

3:0 spurtu pradėję šeimininkai pirmavo iki kėlinio vidurio, kai svečiai išlygino rezultatą (7:7). Varsiečių naujokui Karoliui Jankauskui pavyko vėl atstatyti persvarą, o po Remigijaus Čepulio kelių pataikymų, taip pat taiklaus Rido Čeginsko metimo tapo 11:8 ir naujasis kauniečių strategas Vaidotas Grosas buvo priverstas gelbėtis minutės pertraukėle. To paties po kelių minučių paprašė alytiškių strategas Egidijus Petkevičius, mat svečiai buvo vėl išlyginę pusiausvyrą (12:12).

27 min. „Granitas-Karys“ įgijo vieno įvarčio pranašumą (12:13).

Po kelių minučių bevaisių atakų R. Čepulis išlygino rezultatą (13:13) ir taip pabaigė pirmąjį kėlinį.

Antroji susitikimo dalis prasidėjo alytiškių  kapitono Gintauto Adamkevičiaus įvarčiu (14:13), į kurį iškart atsakė kauniečiai (14:14).

Po dar vieno R. Čepulio pataikymo alytiškiai vėl ėmė pirmauti (15:14), tačiau neilgai, nes svečiai atsakė dviem įvarčiais (15:16).

16:16 buvo po G. Adamkevičiaus smūgio, bet „Granitas-Karys“ atsakė greitu įvarčiu (16:17), o E. Petkevičius paprašė minutės, po jos rezultatą išlygino Edvinas Grėbliūnas (17:17), o persvėrė Aurelijus Sabonis (18:17), Žygimantas Micevičius (19:17) ir darsyk varsiečių kapitonas (20:17).

21:18 tapo po Tautvydo Petrušausko smūgio iš krašto.

48 min. dar kartą tapo lygu (21:21).

Paskutinės minutės priklausė varsiečių vartų sargui Ryčiui Cipkui. Jis „patraukė“ kelis 7 metrų baudinius, o taip pat kitus grėsmingesnius varžovų mėginimus, kas lėmė „Varsos-Stronglaso“ pergalę 27:22 pirmose Baltijos lygos rungtynėse Alytuje.

„Rytis Cipkus – rungtynių žmogus, jis atlaikė daug baudinių, daug kitų mūsų metimų, o kai taip žaidžia šeimininkų vartininkas, svečiams yra sunku“, - po nesėkmės Alytuje komentavo Kauno „Granito-Kario“ vartininkas Lukas Gurskis, kurio manymu, jo komanda dar ieško savo žaidimo, tačiau su nauju treneriu Vaidotu Grosu ir jam talkinančiu Luku Feoktistovu, artėja prie reikiamos formos.

Kaip po rungtynių sakė jų didvyriu pavadintas Rytis Cipkus, komandai pergalė Baltijos rankinio lygos starte namų arenoje buvo labai svarbi, o ją pavyko pasiekti sunkiai, tačiau džiugina ne tik pergalė, bet ir tai, kad komanda pagaliau jau randa bendrą kalbą, ko ypatingai trūko pirmose rungtynėse prieš „Dragūną“ Klaipėdoje.

Daugiausia – 6 įvarčiais – prie „Varsos-Stronglaso“ pergalės prisidėjo Remigijus Čepulis, tiek pat įvarčių įmetė ir kauniečiai Karolis Grigas ir Arminas Stankūnas. 5 kartus „Granito-Kario“ vartus įveikė G. Adamkevičius, po 4 kartus atsakė svečiai Tadas Bučinskas ir Paulius Šarkauskas. Po 3 įvarčius pelnė varsiečiai E. Grėbliūnas, Ž. Micevičius ir T. Petrušauskas.

Pirmas sezono rungtynes Alytaus arenoje pagyvino sporto ir rekreacijos centro „Šaulė gym“ šokėjos. Tiesiogine transliacija per Baltijos lygos kanalą rūpinosi Alytausgidas.lt videoperatorius Alius Milelionis ir sekretoriato statistikos atstovė Ugnė Benevičiūtė.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt