5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
SportasFutbolasLaisvalaikis ir kultūra
2020 Rugsėjo 2d.
4

Ž. Lukošiūnas: alytiškiai – tarp daugiausia futbolą žiūrinčių (ATNAUJINTA. FOTO. VIDEO)

titleNuotraukų galerija

Alytaus DFK „Dainava“ šį sezoną Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje sulaukia daugiausia žiūrovų.

Kaip rodo LFF duomenys, 2020 m. per šešias namų rungtynes Alytaus miesto stadione iš viso apsilankė 4 tūkst. 542 žiūrovai. Tai yra geriausias rezultatas šiais metais antroje pagal pajėgumą mūsų šalies futbolo lygoje.

Alytuje į rungtynes vidutiniškai renkasi 757 žmonės, o šio sezono vienerių rungtynių lankomumo rekordas – 932 žiūrovai. Duomenys rodo, kad nuo sezono pradžios DFK „Dainava“ pagrindinės komandos rungtynėse apsilanko trečdaliu daugiau žiūrovų nei prieš tai vykusiose.

„Matome, kad žiūrovų lankomumas tendencingai auga. Šiam augimui didelės įtakos turėjo tai, kad pagrindinėje komandoje žaidžia beveik vieni alytiškiai ir komanda aktyviai dirba, kad namų rungtynės sirgaliams būtų geras laiko leidimo metas. Mums futbolas yra kur kas daugiau nei tik įvarčiai. Tai – ir puiki atmosfera žiūrovams, stipri bendruomenė. Džiugu, kad, jeigu palygintume šių metų lankomumo rezultatus su Lietuvos aukščiausios futbolo lygos komandomis, tarp žiūrimiausių komandų būtume ir ten”, - teigia DFK „Dainava” vadovas Žydrūnas Lukošiūnas.

DFK „Dainava“ su 22 taškais LFF I lygoje užima 7 poziciją ir nuo rugsėjo kausis dėl galutinės šio sezono vietos geriausių komandų aštuntuke.

Kaip prieš sezoną skelbė LFF, į aukščiausią šalies futbolo lygą iš pirmosios, kur dabar rungtyniauja 14, galės patekti pirmosios 4 komandos. Joms kitame sezone prisijungus prie aukščiausio ešelono, A lygoje žaistų 10 ekipų (šiuo metu – 6).

ATNAUJINTA

Tarp daugiausiai žiūrimų – ir futbolo rungtynių translicijos iš Alytaus stadiono.

Tiesioginius videosrautus iš DFK „Dainavos“ pagrindinės ekipos varžybų šiame sezone stebėjo nuo vieno iki penkių tūkstančių žiūrovų.

Daugiau nei tūkstančio peržiūrų sulaukė ir dainaviškių dublerinės komandos rungtynės.

Futbolo videotransliacijomis iš Dzūkijos sostinės domimasi ne tik Lietuvoje, jos sekamos dešimtyse šalių ir ne vien tose, kur gyvena daug lietuvių (pvz., Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje, Švedijoje ar pan.), tačiau ir Italijoje, Brazilijoje, Rusijoje, Turkijoje, Ukrainoje, taip pat Afrikoje, Amerikoje, Indonezijoje ir kt.

 

Fotogalerija


Komentarai

4
Komentuoti
Kas2020-09-04
Daugiau pagirs jeigu ne patys save.
Stase2020-09-04
Puiku kad Alytuje vėl futbolas kaip ir garsina savo miestą ,tai nemažas indelis vadovo
Dainava!2020-09-03
Valio!
Fanas2020-09-02
Super!!!
traffix.lt