1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
VideoreportažaiSportasRankinis
2020 Rugsėjo 3d.
1

Po 30 metų: varsiečiai grįžta į Baltijos lygą

titleZenono Šilinsko nuotr.

16-ąjį aukščiausios Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionatą pradėjo ir po 30 metų pertraukos Baltijos lygoje startavo Alytaus rankinio klubo „Varsa“ sportininkai.

Nors pirmame susitikime Klaipėdoje pirmauta iki pat 10-ojo įvarčio, Lietuvos čempionui „Dragūnui“ nusileista 24:31. 7-ių įvarčių deficitu sezoną pradėję „Varsos-Stronglaso“ vyrai į naują sezoną žvelgia optimistiškai, tiesa, ir su nerimu, jeigu COVID-19 suvaržymai kovas su Baltijos šalių komandomis nukels neapibrėžtam laikotarpiui. Bet kuriuo atveju Baltijos rankinio  lygą jau pradėjo 12 pajėgiausių komandų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, mūsų šalies čempionate dalyvauja 7 ekipos.

Lietuvos aukščiausioje lygoje neliko Panevėžio „Grifo“ ir Kauno „Ąžuolo-KTU“. Iš pastarosios komandos į Alytų persikėlė Karolis Jankauskas ir Vilius Juozaitis, „Varsos-Stronglaso“ gretas papildė ir šiemet Lietuvos jaunimo rinktinei atstovavę alytiškiai vartininkas Mantas Mizaras, Gabrielius Civinskas ir Eimantas Tumasonis, o taip pat dar keli pagrindinio varsiečių stratego Egidijaus Petkevičiaus auklėtiniai – Erikas Pūkas ir Ugnius Urbonas.

Naujame sezone „Varsos-Stronglaso“ komandoje nerungtyniaus vartininkas Rokas Kubilevičius, tačiau vartų sargų Alytuje netruks – Ryčiui Cipkui padės Tomas Zabita ir M. Mizaras.

Varsiečių gretose nežais Arnas Lubauskas, Ernestas Milius, Armandas Sinkevičius ir Mindaugas Sladkevičius, tačiau daugiau laiko aikštelėje gaus kasmet vis didesnio trenerių pasitikėjimo įgaunantys Simonas Babarskas, Ridas Čeginskas, Edvinas Grėbliūnas ir Tautvydas Petrušauskas.

Šiuo metu dėl traumos nežaidžiantis Nedas Buronko, ankstesniais metais nuo traumų kentėjęs Tomas Straigys taip pat galėtų tapti parama „Varsos-Stronglasui“. Tikimasi, kad seni negalavimai nesutrukdys pilnai atsiskleisti Irmantui Asakavičiui ir Žygimantui Micevičiui.

Varsiečiai neįsivaizduojami be kapitono Gintauto Adamkevičiaus, Roko Lastausko, Varėnos vyresniosios kartos rankinio auklėtinių Remigijaus Čepulio, Šarūno Krisiulevičiaus ar be vieno iš Alytaus rankinio simbolių – Aurelijaus Sabonio, kuris šiemet prisijungė prie komandos vadovų štabo ir talkins E. Petkevičiui, kuris yra ne tik vyriausias treneris, tačiau ir klubo vadovas. Treneriais asistentais toliau dirbs Eugenijus Gimbutas ir Robertas Paužuolis.

„Varsa-Stronglasas“ Baltijos lygoje kovos su „Dragūnu“ (Klaipėda), „Granitu“ (Kaunas) ir „Šviesa“ (Vilnius), jų tarpusavio susitikimų rezultatai bus įtraukiami ir į LRL turnyro lentelę, dėl vietų kurioje taip pat kovos „Dubysa“ (Šiauliai), „Utena“ ir „Vilnius“.

Baltijos rankinio lygos startas Alytaus arenoje – sekmadienį, rugsėjo 6 d. prieš vieną seniausių šalies ekipų „Granitą“ su naujuoju strategu Vaidotu Grosu ir dviem buvusiais varsiečiais Luku Feoktistovu bei Karoliu Videika.

Varsiečių sugrįžimą į Baltijos lygą remia ir nemokamą sirgalių įėjimą į viso sezono rungtynes dovanoja:

Alytaus miesto savivaldybė, „Stronglasas“,
„AAA Baltic reklama“, „Elgreta“, „Westglass“,
Alytausgidas.lt, „Alytaus naujienos“ ir FM99.

Rungtynių pertraukų metu savo programą dovanos Alytaus SRC„Šaulė gym“ šokėjos.


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
Mantas2020-09-06
Alytaus gide, Mantas Mizaras irgi žaide šias metais lietuvos jauniu rinktineje kartu su Eimantas Tumasonis, prašau pataisyti ????
traffix.lt