15 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
Aktualijos
2020 Rugsėjo 1d.
3

Norisi atsinaujinti prieš rugsėjį? Neskubėkite į parduotuvę – užsukite į „TikoTiks“

titleNuotraukų galerija

Rugsėjis – metas, kai neišvengiamai prireikia naujų daiktų, naujų drabužių bei batų. Ieškokite jų ne tik parduotuvėse ar kitose prekybos vietose – užsukite ir į daiktų mainų centrą „TikoTiks“, kur nemokamai galėsite išsirinkti dėvėtų, bet tvarkingų rūbų bei avalynės.

„Visi drabužiai yra išskalbti, išlyginti, tvarkingai sukabinti ir paruošti tolesniam naudojimui. Juos atiduodame nemokamai, nes pagrindinė daiktų mainų punkto idėja – mažinti vartojimą, nepirkti naujų daiktų, o prikelti naujam gyvenimui senuosius“, - sako Agnė Jučienė, ARATC Aplinkosauginio ugdymo ir pakartotinio naudojimo padalinio vadovė.

Anot jos, į daiktų mainų punktus „Mainukas“ ir jų centrą „TikoTiks“ gyventojai atneša labai daug drabužių, avalynės. Visi geresnės kokybės daiktai „TikoTiks“ centre sutvarkomi ir paruošiami tolesniam naudojimui.

Žmonių, užeinančių pasirinkti drabužių, avalynės ar kitų daiktų čia sulaukiama kiekvieną dieną. „Minios neplūsta, tačiau norinčiųjų tikrai yra. Didžiausią paklausą turi vaikiški ir moteriški drabužiai“, - pastebi A. Jučienė.

Vienam žmogui leidžiama pasiimti iki penkių vienetų pakartotiniam naudojimui paruoštų daiktų. Tačiau jei žmogus randa jam tinkamų drabužių, leidžiama pasiimti ir daugiau.

„Svarbiausia, kad žmonės pasiimtų tai, ko jiems reikia, ką jie tikrai naudos, o ne imtų tik todėl, kad tai yra nemokamai“, -  primena „TikoTiks“ vadovė.

Naudotų daiktų „TikoTiks“ centre ir „Mainukuose“ tikrai nepristigs – žmonės jų atneša labai daug. Kiekvienas, atnešęs jam nereikalingų, bet dar tinkamų naudoti daiktų į „TikoTiks“ centrą, netgi gauna dovanų – daugkartinį maišelį sveriamiems maisto produktams. Šie maišeliai siuvami iš užuolaidų atraižų.

Pasiieškoti reikiamų daiktų ar atnešti nebereikalingų į „TikoTIks“ centrą, esantį Karjero g. 2A, Alytaus kaime, Alovės seniūnijoje Alytaus rajone (prie Alytaus regiono nepavojingų atliekų sąvartyno),
galima užsukti darbo metu pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 8 iki 17, penktadieniais – nuo 8 iki 15.45 val. Pietų pertrauka nuo 12 iki 12.45 val.

Pasiteirauti galima  tel. +370 643 35634, el. p. [email protected], o kai kurių atidavimui paruoštų drabužių ir avalynės nuotraukas pamatyti https://www.facebook.com/TikoTiks-100338704778439/shop.

Gražios artėjančio rudens ir mokslo metų pradžios!

 

„TikoTiks” inf.

Fotogalerija


Komentarai

3
Komentuoti
Pritariu2020-09-02
pirmajam komentarui, negraziai ARATC elgiasi su zmonemis-kodel neirenge tekstiles ir avalynes konteineriu mieste. Gyventojai moka, ir dar turii patys vezti drabuzius i Takniskes. Kodel niekas nepaskelbia kiek kainuoja situ projektu TikoTiks ir Mainuku islaikymas.
kests2020-09-01
sako nepavojingų atliekų sąvartynas? net pravažiuojant galima apsivemti nuo smarvės, o ką prarasti uoslę nepavojinga sveikatai? čia mes sumokam reipui už ,,saugų" atliekų ,,sutvarkymą"
SORY2020-09-01
Nebūkit juokingi,kas važiuos net į šuikšlyną naudoto skuduro, taigi mieste pilna šito gero!
traffix.lt