5 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
DzūkijaLaisvalaikis ir kultūra
2020 Rugpjūčio 31d.
0

Muziejininkai kviečia į žygius ir ant piliakalnių

titleNuotraukų galerijaAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus kraštotyros muziejus kviečia keliauti ir kopti į piliakalnius. Kad tai daryti būtų dar įdomiau – rink antspaudus keliautojo po Alytaus rajono piliakalnius pase.

Įgyvendindamas projektą „Dzūkijos kraštovaizdžiai. Ką mena kalnai ir kalvos“ muziejus kvies keliauti pėsčiomis, dviračiais ir automobiliais.

Keliauti po Alytaus rajono piliakalnius padės ir trys Alytaus kraštotyros muziejaus organizuojami žygiai.

Rugsėjo 5 d. planuojamas dviračių žygis po Miroslavo apylinkių piliakalnius. 42 km ilgio maršrutas nusidrieks per Alytaus r. Kaukų-Obelytės, Papėčių, Žilvios piliakalnius.

Kelionė netrumpa – tad žygio dalyviai raginami pasirūpinti savo vandens atsargomis, užkandžiais. Startas – 10 val. nuo Miroslavo bažnyčios. Daugiau informacijos el. p. [email protected] arba tel. +37068529932 (darbo valandomis).

Rugsėjo 26 d. pėsčiomis ketinama aplankyti Alytaus miesto piliakalnius, o spalio 10 d.  – automobiliais po Poteronių, Punios ir Gerulių piliakalnius.

Kur įsigyti ir kaip naudoti pasą?

1.    Užsuk į Alytaus kraštotyros muziejų (Savanorių g. 6) ir pasiimk nemokamą keliautojo po Alytaus rajono piliakalnius pasą.
2.    Keliaudamas po piliakalnius nusifotografuok šalia jų – tai bus įrodymas, kad apsilankei prie vieno ar kito piliakalnio.
3.    Atvykęs į Alytaus kraštotyros muziejų užsidėk specialiai sukurtą piliakalnių keliautojo antspaudą.
4.    Spalio 14 d. 17 val. atvyk į pasibuvimą „Keliavau, buvau, piliakalnius mačiau“ Alytaus kraštotyros muziejuje ir, jei surinkai daugiausiai antspaudų – pasiimk savo apdovanojimą! Visus antspaudus bus galimybė užsidėti ir šio renginio metu.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt