5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
SportasFutbolas
2020 Rugpjūčio 29d.
4

Vėl laiminti DFK „Dainava“ finišuos pajėgiausių komandų grupėje (REZULTATYVIAUSI ŽAIDĖJAI)

titleRezultatyviausi dainaviškiai T. Vitukynas ir L. Kochanauskas

7 pergalės (5 pralaimėjimai ir 1 lygiosios) – tokiu rezultatu LFF I lygos pirmąjį ratą baigė DFK „Dainava“. Alytiškiai paskutines pirmojo rato rungtynes laimėjo 3:0, išvykoje įveikę „Kauno Žalgirio” dublerius. Tai buvo antroji iš eilės dainaviškių sėkmė po penkių turų, prieš tai sekusių be pergalių.

Surinkusi 22 taškus DFK „Dainava“ užsitikrino vietą tarp pajėgiausių I lygos komandų, kurios tęs kovą dėl pirmųjų aštuonių vietų.

Prieš finalinį lygos etapą dainaviškiai 6-7 vietas dalinasi su FA „Šiauliais“, vietą aštuntuke užsitikrino ir praėjusiame ture Alytuje 3:0 įveikti FK „Panevėžio“ dubleriai (17 tašk.). Už stipriausių komandų grupės liko Vilniaus „Žalgirio“ dubleriai, Kretingos „Minija“, Vilniaus „Riterių“ dubleriai, Mažeikių „Atmosfera“ su ne DFK „Dainavą“ savo karjerai šiemet pasirinkusiu Tadu Labuku, „Kauno Žalgirio“ dubleriai ir pirmąją pergalę pirmojo rato finiše iškovojusi Vilniaus BFA su buvusiu dainaviškiu Emanueliu Puzakinu.

Su daugiau taškų nei DFK „Dainava“ finalinį lygos etapą pradės pirmojo rato lyderiai FK „Jonava“ ir Kėdainių „Nevėžis“ (po 31 tašk.), praėjusio sezono nugalėtojas Telšių „Džiugas“ (30 tašk.), 28 taškus surinkęs Kauno „Hegelmann Litauen“ su alytiškiu treneriu-asistentu Tadu Vilkevičiumi bei „Vilniaus Vytis“ (24 tašk.).

Šiuo metu rezultatyviausi dainaviškiai – du: 7 įvarčius (I lygoje – 4 ir 3 – taurės turnyre) pelnęs Titas Vitukynas, 6 (I lygoje – 5) taiklūs smūgiai priklauso Lukui Kochanauskui, 5 (4) kartus pasižymėjo iš Alytaus jau išvykęs ukrainietis Ruslan Kisil. 3 įvarčius per pastarąsias dvejas lygos rungtynes įmušė Ernestas Stočkūnas.

DFK „Dainava“ dublerių ekipoje, kuri sekmadienį Alytuje priims seniausią šalies futbolo komandą Kybartų „Sveikatą“, rezultatyviausiai rungtyniauja Renaldas Stankevičius (5 įvarčiai) ir Mykolas Golekas (4). 

 


Komentarai

4
Komentuoti
Sekmes2020-08-31
Geriau pinigais
Fule2020-08-31
O tai ko straukos su stanke į pirmą komanda ne paima po keitimo?
Alytaus futbolo sirgalis 2020-08-31
Sėkmes "Dainava"
Vel2020-08-30
Stipriausių grupėje paskutiniai.
traffix.lt