0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Rugpjūčio 29d.
6

„Auksinio proto“ vasaros finale žaidė ir alytiškis

titleU. Galkevičius

Vėlų penktadienio vakarą paaiškėjo „Auksinio proto“ televizijos laidos vasaros lygos nugalėtojas. Juo tapo Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto studentas Lukas Gylys, laimėjęs 2 tūkstančių eurų piniginį prizą.

Antrąja vietą ir 1 tūkst. eurą prizą iškovojo ekonomikos mokslų daktaras Pijus Krūminas, trečiąją vietą ir 500 eurų – valstybės tarnautojas Darius Sinkevičius.

Kitiems trims vasaros superfinalo dalyviams – biologijos doktorantei Kotryna Čekuolytė, Vilniaus universitete sinologiją studijuojančiam alytiškiui Uosiui Galkevičiui ir vertėjui Mantui Tamulevičiui prizinio fondo dalintis neteko, tačiau be apdovanojimų jiūe neliko – buvo apdovanoti oro baliono, kurį pilotavo Europos čempionas Laurynas Komža, skrydžiu.

L. Gyliui pergalingas buvo šeštasis žaidimas sezonas, kuris asmeniškai jam buvo ketvirtas.

Rugsėjo 4 d.„Auksinis protas“, rodomas per LRT televiziją, pradės septintąjį sezoną, svarbiausia jo naujiena – pagrindinis 10 tūkst. eurų prizas.


Komentarai

6
Komentuoti
ALGIS2020-09-01
grazi seveliura ir bliuskute nieko
!!2020-08-31
Žaidimas buvo super! Šaunuoliai!
jurgis2020-08-30
Tapino laidu neziurau nos ir idomi laida deka Valinskui tas ta tempia ant padnoskes
Nadia Sanchez2020-08-30
Aš per savo santuoką išgyvenau pragarą, kai sutikau ponios, vardu Maria, liudijimą. Ji papasakojo, kaip ji sugebėjo išsaugoti savo santykius padedant rašytojui dr. Ajayi, nes jos vyras ją paliko kitai moteriai be jų. turėdamas reikšmingų nesusipratimų, bet rašybos žinovas dr. Ajayi, palaimintas savo protėvių, padėjo rašybos liepto galią ir jos vyras grįžo sakydamas, kad nežino, kas nutiko per jį, aš turėjau beveik panašų atvejį, nes mano vyras nori užpildyti skyrybų, bet aš nenoriu sugadintų namų, nes mes buvome kartu jau 15 metų, perskaitę Marijos parodymus. Susisiekiau su rašytoju dr. Ajayi ir paaiškinau jam savo situaciją, jis man papasakojo keletą tam tikrų dalykų, kuriuos reikėjo padaryti ir Aš vykdžiau jo nurodymus po savaitės burtų, mano vyras man pasakė, kad jam gaila visų skausmų, kuriuos jis man ir vaikams pateikė, pažadėdamas, kad visi jis bus mūsų pusėje ir nuo tada mes gyvename persiku. e. Jei turite panašių problemų, tokių kaip mano, ar bet kokių problemų, susijusių su darbu, mokykla ar sveikatos problemomis, susisiekite su Dr. Ajayi, kad jos darbas būtų 101% garantuotas. El. Paštas: [email protected] „Viber“ arba „Whatsapp“: +2347084887094
Kęstutis2020-08-29
Tik dėl vieno žmogaus nežiūri? Panašu, kad tik iš principo. Šioj laidoj nepolitikuoja ir ant nieko nestumia. Tad jeigu tik per Tapiną nežiūri, tai be reikalo, nereikia taip laikytis principų. Protingi ir išmintingi žmonės dalyvauja ten.
Visiškai2020-08-29
nebeįdomu,nežiūriu jokių Tapino vedamų laidų,nes jis labai jau anksčiau niekino nepagrįstai valdžią.
traffix.lt