13 c Alytus
Trečiadienis, Rugsėjo 23d.
Videoreportažai112Transportas
2020 Rugpjūčio 27d.
1

Policija ieško iš įvykio pasišalinusio krovininio autobuso su užrašu „U-Drive“ (FOTO. VIDEO)

titleNuotraukų galerija

Policija vykdo tyrimą dėl eismo įvykio. Birštono savivaldybės teritorijoje, magistralinio kelio A16 Vilnius-Prienai-Marijampolė žiedinėje sankryžoje, ties įvažiavimu į Birštoną, baltos spalvos krovininis autobusas „Peugeot Boxer“ su užrašu „U-Drive“ ir užsienietišku valstybiniu numeriu kliudė žiede važiavusį motociklą ir iš eismo įvykio pasišalino.

Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas motociklas.

Asmenys, atpažinę rugpjūčio 7 d. apie 14 val. 45 min. užfiksuotame vaizdo įraše ir nuotraukose matomą automobilį, galintys nurodyti jo savininką, buvimo vietą, ar turintys kitos tyrimui reikšmingos informacijos, prašomi kreiptis į Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos pareigūnus tel. +370 700 65772, el. p. [email protected] arba skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
Saulius2020-09-01
Jūs rimtai policininkai?? Matosi automobilio modelis, įmonės logotipas. Akivaizdu, kad automobilio savininkas yra Anglijos įmonė ir kad tai yra nuomojamas busiukas. Manau, kad visai nesudėtinga žinant įvykio datas ir laikus išsiaiškint kam buvo išnuomotas... Dvi minutes užtrukau per google surast....
traffix.lt