3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
SportasFutbolas
2020 Rugpjūčio 23d.
8

DFK „Dainavos“ vėl ėmėsi treneris užsienietis (ATNAUJINTA)

titleNaujasis dainaviškių strategas F. MazzoneDomanto Aleksyno nuotr.

Fabio Mazzone – treneris iš užsienio stojo prie DFK „Dainava“ vairo. Jį italas perėmė iš laikinai reprezentacinei Alytaus komandai vadovavusių futbolo akademijos „Dainava“ trenerių Povilo Baliukonio ir Nerijaus Bartkevičiaus. Pastarieji dar prieš šį savaitgalį turėjo grįžti į naująjį vaikų ir jaunių futbolo sezoną, todėl etatinis DFK „Dainava“ treneris buvo ieškomas iš anksto.

Kadangi priešsezonyje į Alytų kviestas ir čia dirbti iki karantino mėginęs Lukasz Hass yra iš Lenkijos, šalies, iš kurios susisiekimas su Lietuva pandemijos metu yra komplikuotas, pastiprinimo trenerių korpusui buvo nuspręsta ieškoti vietoje. Tokia išeitimi dainaviškiams tapo į Lietuvą prieš keletą metų atvykęs, pastaruoju metu Dzūkijoje su šeima gyvenantis 31-erių F. Mazzone.

Naujasis dainaviškių strategas į starto vienuolikę pasirinko vartininką Martyną Matijošką, beje, su kuriuo galės pasikalbėti ne tik apie futbolą. Abu savo karjerose turėjo stoteles Kipre. Martynas ten žaidė, o Fabio dirbo EN „Paralimni“ klubo vyriausiojo trenerio, buvusio Lietuvos U-21 rinktinės stratego Carit Falch asistentu. 

F. Mazzone mūsų šalies futbolą pažįsta iš ankstesnio darbo treneriu ir vystymo vadovu „Be1“ nacionalinėje futbolo akademijoje, pastarosiomis dienomis pareiškusioje norą iš Kauno keltis į Alytų.

Be ankstesnių užduočių Lietuvos jaunimo ir Kipro suaugusiųjų futbole Fabio taip pat yra treniręs Londono (Anglija) „Barnet“, „Queens Park Rangers“ akademijų auklėtinius.

Iš Bario kilęs F. Mazzone – buvęs futbolininkas, įvairiose gimtosios šalies pusiau profesionaliose komandose žaidęs iki 25-erių metų amžiaus.

ATNAUJINTA

F. Mazzone debiutavo kaip DFK „Dainava“ strategas ir komandai vadovavo LFF I lygos 12-ojo turo rungtynėse su praėjusio sezono čempionu Telšių „Džiugu“.

Italo krikštas Alytuje netapo pergalingu, dainaviškiai, antrame kėlinyje, 49 min., nespėję pasaugoti nuo M. Matijoškos atšokusio kamuolio, o 63 min. nerealizavę 11 metrų baudinio, turėjo pripažinti pralaimėjimą (0:1). Deja, tai buvo jau penktosios iš eilės alytiškių nelaimėtos rungtynės I lygoje.

F. Mazzone – trečiasis DFK „Dainava“ treneris užsienietis. Be jo dainaviškius treniravo minėtasis L. Hass iš Lenkijos ir Kim Ronningstad iš Norvegijos. Prie Alytaus pagrindinės futbolo ekipos vairo taip pat stovėjo vietos specialistai Darius Gvildys ir alytiškiai Ričardas Grigaliūnas bei Donatas Vencevičius.


Komentarai

8
Komentuoti
Prie ko2020-08-24
Dauksys jis vistiek nieko nesupranta yra ir be jo kam.
jo2020-08-24
dauksys gerai varo alytaus futbola i dugna
oi2020-08-24
prisimenam buvo čia tų italų verslininkų
Fule2020-08-24
O ir vėl prasideda maestro????????????????????
Galvoju2020-08-23
Visiškas krachas Alytaus futbolui.
opa2020-08-23
Grigaliunas Dainava treniravo ar Auska
Viską zinau2020-08-23
Jo jo, visi sniurais važinėjo apsipirkinet į lenkus, o čia per pusę metų nesugebėjo atvaryt????????
gedas2020-08-23
gera priezasti del lenko sugalvojom, negalejau grizti is Lenkojos del karantino ( puse metu).
traffix.lt