5.28 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Rugpjūčio 20d.
6

Policija buvo sustabdžiusi filmo „Parazitas” seansą (ATNAUJINTA)

title

Keturis „Oskarus” pelnęs filmas buvo rodomas Alytaus jaunimo parke, tokią galimybę dovanojo „Kino karavanas“.

Renginyje pasirodę policijos pareigūnai sustabdė filmo demonstravimą.Seansas buvo sustabdytas. Policija žiūrovų paprašė laikytis vieno metro atstumo, antraip patvirtino kino rodymą nutrauksią.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalui paaiškino policija, pareigūnai dirbo pagal numatytą planą kartu su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) darbuotojais, tikrino viešas vietas, šiuo atveju Jaunimo parke – ar laisvalaikio ir pramogų vietoje tinkamai laikomasi apsaugos priemonių ir  nustatytų reikalavimų.

Pasak policijos, renginyje esantiems asmenims buvo priminti reikalavimai, paprašyta nesibūriuoti, ką numato minėti reikalavimai. Renginio organizatoriams iš „Kino pavasario“ buvo priminta, kad jie privalo užtikrinti tinkamą reikalavimų vykdymą renginio metu.

Kaip mūsų portalui situaciją pakomentavo „Kino karavano“ seansų Lietuvoje organizatoriai, toks policijos dalyvavimas, kai jų ir NVSC  pageidavimu teko seansą nutraukti – per visą „Kino pavasario“ kelionių po šalį istoriją nutiko pirmą kartą.

„Buvo kiek netikėta, jeigu taip nutiko ir žiūrovams – atsiprašome, tačiau tikimės, kad jie situaciją ir policijos pageidavimus sustabdyti filmą suprato taip, kaip ir mes, geranoriškai“, - paaiškino „Parazitą“ susirinkusiems Jaunimo parke dovanoję organizatoriai, besiviliantys, kad visos priemonės, kurios taikomos dėl žmonių sveikatos, yra pateisinamos. „Žinoma, nepateisinama būtų, jeigu seansas būtų buvęs nutrauktas“, - kitą dieną po seanso pakomentavo „Kino karavano“ atstovai.

ATNAUJINTA

„Nieko nuostabaus, kad esant tokiai situacijai šalyje, policija tikrina viešus renginius. Esame labai dėkingi pareigūnams, kad priminė žiūrovams, jog reikia laikytis saugaus atstumo. Mums visuomet organizuojant renginius prioritetai yra kokybė ir žiūrovų saugumas“, – po savaitgalio pakomentavo jau antrąjį seansą alytiškiams dovanojantys kino rodytojai.


Komentarai

6
Komentuoti
Vergu valstybe2020-08-23
Ne policija, o STRIBAI!!! Tai stribai taip elgesi pokario metais....
ALGIS2020-08-22
uzdraust kvepuot
jo 2020-08-22
baltarusijoj karas o jus cia filmus ziurite
nnn2020-08-22
gerai tvarka bus
.2020-08-22
Prieš rinkimus valstiečiai represijas didins.
Xexe2020-08-21
Net Lukašenka šitaip nesitycioja is žmonių
traffix.lt