3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
Alytaus rajonas
2020 Rugpjūčio 19d.
1

Kur aplinka sutvarkyta gražiausia – sprendimą priimti nebus lengva

title

Alytaus rajono aplinkos tvarkymo konkurse šiemet – 17 dalyvių: individualų gyvenamųjų namų, sodybų savininkai, ūkininkai, kaimo turizmo sodybos, bendruomenės, įmonės, organizacijos, kurie vertinami  atskirtose kategorijose.

Įvairūs gėlynai, poilsio kampeliai, aktyvaus laisvalaikio vietos – visa tai gali tilpti vienoje sodyboje, kurių savininkai nuolat sukasi nesibaigiančiame aplinkos kūrimo ir puoselėjimo procese, o sukurtu vaizdu džiugina ir save, ir aplinkinius. Jau trečius metus organizuojamo Alytaus rajono aplinkos tvarkymo konkurso komisija turės priimti sprendimą, kas taps nugalėtojais šiais metais. 

Komisija aplankė visus dalyvius, gyvenančius Alytaus, Krokialaukio, Simno, Alovės, Daugų, Punios seniūnijose.

„Konkursas įgauna tradicijas. Žmonės apie jį teiraujasi, teikia prašymus dalyvauti. Ir tai džiugina. Rodyti, kaip tvarkai aplinką, nėra pagyrūniška, nereikia gėdytis įdėto darbo. Reikia gėdytis, jei nesitvarkai. Apsilankėme pas visus dalyvius ir visiems sakome ačiū, kad tvarkotės, kad turite minčių, kad dalijatės jomis. Komisija turės priimti sprendimą, kas šiais metais taps nugalėtojais, ir tai padaryti nebus lengva“, – sakė savivaldybės Aplinkos tvarkymo konkurso komisijos pirmininkas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius.

Komisija, įvertinusi konkurso dalyvius, rezultatus paskelbs ketvirtąjį metų ketvirtį.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

1
Komentuoti
Skaitytoja2020-08-21
Labas rytas. Norėčiau sužinoti kodel niekur nėra parodomi dalyviai, ju aplinka? Ar čia kokia paslaptis?
traffix.lt