3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
AlytusŠvietimas
2020 Rugpjūčio 17d.
0

Bus rekonstruojamas Dzūkijos mokyklos neįgaliųjų korpusas

title

Alytuje pradėtas įgyvendinti projektas „Bendradarbiavimas – terapijos sėkmė“. Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija pasirašė projekto paramos sutartį.

Bendras projekto biudžetas – 441495,56 Eur. Alytaus Dzūkijos mokyklai projektui įgyvendinti skirta 85064,88 Eur, Alytaus savivaldybės administracijai – 302779,67 Eur. 85 proc. projekto vertės finansuojama Europos regiono plėtros fondo „Interreg V-A Lietuva-Lenkija“ bendradarbiavimo per sieną programos lėšomis, 15 proc. projekto vertės finansuojama iš Alytaus Dzūkijos mokyklos ir Alytaus miesto savivaldybės biudžeto.

Projekto partneriai:  iš Lietuvos Respublikos pusės – Alytaus Dzūkijos mokykla ir Alytaus miesto savivaldybės administracija, iš Lenkijos Respublikos pusės – Gižycko pavieto mokyklų ir kitų švietimo įstaigų priežiūros centras.

Projekto tikslas – pagerinti neįgalių vaikų ir jaunimo socialinės priežiūros paslaugų prieinamumą Alytaus mieste ir Gižycko paviete.
Projekto įgyvendinimo laikotarpiu bus organizuojami susitikimai tarp Alytaus  ir Gižycko institucijų atstovų,  dirbančių su specialiųjų poreikių vaikais ir jaunimu,  bendri specialistų mokymai, tėvų susitikimai, sukurta vaikų ir jaunimo socialinės integracijos sistema, išleistas leidinys „Vaikų ir jaunimo socialinės įtraukties sistemos modelis“, gidas tėvams, pasirašytos bendradarbiavimo sutartys.

Vietinės vaikų ir jaunimo socialinės integracijos sistemos sukūrimas suteiks galimybę Alytaus miesto ir Gižycko rajono įstaigoms, dirbančioms su specialiųjų poreikių vaikais ir jaunimu, projekto partneriams pagilinti dviejų pasienio miestų ir kitų institucijų bendradarbiavimą skatinant socialinę veiklą.

Bendros veiklos nukreiptos tinkamos aplinkos sukūrimui Alytaus Dzūkijos mokykloje, įrangos įsigijimui Gižycko miesto mokyklose. Siekiant pagerinti mokymosi sąlygas bus rekonstruojamas Dzūkijos mokyklos pastatas (fasado ir stogo šiltinimas), kuriame ugdomi specialiųjų poreikių vaikai, įrengtas liftas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt