16 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 27d.
Alytus
2020 Rugpjūčio 14d.
3

Dainų slėnyje siūlomas restoranas po tiltu, muziejus ir turizmo centras

title

Rotušės aikštėje – lauko teatras ar kinas, koncertų ar varžybų įrašų stebėjimas, protmūšiai, virtualios parodos, sezoninės ar šviesos instaliacijos ir supuoklės.

Dainų slėnyje – Turizmo informacijos centras, stiklinis restoranas po Baltosios rožės tiltu ir muziejus.

Kino teatre „Dainava“ – audio ir vizualinių menų kūrybinė laboratorija, kurioje būtų vykdomi kino edukaciniai renginiai moksleiviams, mėgėjiški kino festivaliai, jaukūs susitikimams su kino kūrėjais ir kt.

Šias idėjas savivaldybei  pristatė Alytaus kultūros ir meno tarybos ir projekto AKVA (Alytaus kultūros vadybos akademijos) nariai. Jei joms bus pritarta, tuomet projektų iniciatoriai kartu su partneriais iki rugsėjo 30 d. teiks projektų koncepcijas pagal 2014-2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ kvietimą  „Vietos kultūrinio verslumo skatinimas“. 

Projektų finansavimo intensyvumas yra:  iki  90 proc. tinkamų finansuoti projekto išlaidų – ES lėšos, 10 proc. savivaldybės lėšos.

Programos tikslas yra socialinės ir ekonominės plėtros stiprinimas per bendradarbiavimą kultūros srityje, kultūrinį verslumą ir kultūros paveldo valdymą.

Programos rezultato tikslas yra skatinti vietos kultūrinį verslumą, remiant kultūrinio verslumo įgūdžių ugdymą, ir panaudojant kultūrinį potencialą bei išteklius vietos plėtrai ir atsinaujinimui bendruomenėje.


Komentarai

3
Komentuoti
ALGIS2020-08-17
o neukabins paksas skrisdamas po tiltu
ALGIS2020-08-17
jei atlaikys tiltas toki svori tai puiku Dar galima butu suziedint dvraciu kelia iki kaniuiku t panemune ,bet gal tingit projekta parasyt kad gautum eu parama.O kaip smagu butu ziuret vandens motociklu varzybas nemune pro restorano langa
ar nenuskes2020-08-14
ir neuztvenks Nemuno o kaip ziema ledai nenustms to restorano iki Prienu
traffix.lt