16 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 27d.
112
2020 Rugpjūčio 11d.
0

Už pareigūno pažeminimą baudos sulaukęs asmuo teismo sprendimą apskundė

title

Alytaus apylinkės teismo Prienų rūmų teismas 41-erių metų vyrą birželio 4 dieną pripažino kaltu padarius pažeidimą numatytą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje „Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas“.

Tuomet, kai vyras įžeidžiantį ir žeminantį komentarą apie Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūną ir jo šeimos narį išsakė komentarų skiltyje viename iš Alytaus regiono portalų. Komentaro, kuriuo menkinama pareigūno, bei Policijos sistemos reputacija autoriui buvo skirta 115 eurų bauda.

Pasinaudodamas savo teise, asmuo šį teismo sprendimą apskundė Kauno apygardos teismui ir prašė administracinio nusižengimo bylos teiseną jo atžvilgiu nutraukti. Tačiau aukštesnės instancijos teismas, vadovaudamasis išdėstytais faktais ir išsamiu bylos aplinkybių išnagrinėjimu, apeliacinį skundą atmetė. Taip pat iš administracinėn atsakomybėn patraukto asmens nukentėjusiajam priteisė 45 eurų vertimo išlaidas.

Ši Kauno apygardos nutartis yra neskundžiama.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimų skyrius informuoja, kad ir toliau vykdys policijos darbuotojų apsaugą nuo galimo neteisėto poveikio, kuriuo siekiama paveikti sąžiningą ir objektyvų pareigų atlikimą.

Alytaus apskr. VPK informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt