18 c Alytus
Pirmadienis, Rugsėjo 21d.
Rėmėjų turinys
2020 Rugpjūčio 7d.
0

Namų dekoro tendencijos, kurios vėl madingos šią vasarą

title

Namų dekoro tendencijos nuolat kinta: vienoms išblėsus, ateina kitos. Pakankamai didelė jų dalis po kiek laiko sugrįžta – tokių yra ir šią vasarą. Nekantraujate sužinoti, kokios jos? Tuomet pasinerkite į šiek tiek paslaptingą, tačiau labai įdomų interjero dekoro tendencijų pasaulį kartu su mumis.

1980-ųjų atspindžiai

Jei mėgstate drąsias spalvas ir siluetus, būdingus 1980-ųjų namų dekorui, tuomet jums tikrai pasisekė. Prieš 40 metų buvusios madingos pastelinės ir neoninės spalvos šią vasarą derinamos su lenktomis, apvaliomis formomis. Originali kombinacija atskleidžia futuristinę ir retro estetiką, kuri suteikia interjerui išskirtinio žaismingumo ir žavesio.

Salonai, kuriuose pardavinėjami lietuviški baldai Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose, suteikia plačias pasirinkimo galimybes. Asortimente gausu įvairių spalvų, raštų ir tekstūrų apmušalų. Juos galite derinti prie jums labiausiai patinkančio dizaino sėdimųjų baldų: sofų, minkštų kampų, fotelių ar pufų. Pasitelkiant juos itin lengva pripildyti savo namų 1980-ųjų dvasia.

Kontrastingi atspalviai

Skirtingų raštų ir tekstūrų maišymas išlieka madingas jau pakankamai ilgą laiką. Tačiau šią vasarą sugrįžta ir šiek tiek pamirštas kontrastingų atspalvių vienoje erdvėje derinimas. Manoma, kad ši tendencija bus populiari ir ateityje. Būdų, kaip ją pritaikyti savo namuose, yra išties nemažai.

Vienas iš paprasčiausių – pasitelkiant aksesuarus, tokius kaip dekoratyvinės pagalvėlės ar pledai. Jų spalvų pasirinkimas labai platus, todėl sau patraukliausią variantą gali rasti net ir patys išrankiausi. Patogu tai, kad nusibodus galima nesudėtingai perdėlioti aksesuarus ir taip išgauti skirtingą vizualinį efektą.

Kontrastingiems atspalviams interjere derinti kuo puikiausiai tinka ir baldai. Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose esančiuose salonuose galite rasti platų stilingų, tvirtų ir funkcionalių gaminių pasirinkimą.

Minkšti baldai gali būti ne tik vienspalviai. Tiems, kurie mėgsta originalius sprendimus, rekomenduojama išbandyti skirtingų apmušalų derinius. Pavyzdžiui, sofos porankiai gali būti vienokios, o jos pagrindas – kitokios spalvos. Toks baldas, be abejonės, taps pagrindiniu kambario akcentu.

Gėlėti tapetai

Gėlių raštai – tai, kas žavi tikrai ne visus. Vieniems jie itin patrauklūs, kitiems – pernelyg išraiškingi ir ryškūs. Nepaisant to, gėlėti tapetai šią vasarą ir vėl sugrįžta į madą. Todėl, jei jau kurį laiką svajojate suteikti savo namams daugiau gyvybės ir išskirtinumo, kodėl gi to neįgyvendinus dabar? Gėlių raštai gali būti labai įvairūs: tiek labai tikroviški, tiek 

minimalistinio stiliaus. Dėl šios priežasties juos galima priderinti įvairios paskirties patalpose, taip pat panaudoti ne visoms, o tik vienai, akcentinei sienai.

Neutralios spalvos sofa arba minkštas kampas – puiki atsvara raštuotiems tapetams. Salonai, kuriuose pardavinėjami baldai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose, išsiskiria plačiu asortimentu. Jame gausu stilingo dizaino gaminių, atitinkančių šiuolaikinio žmogaus poreikius.

Drąsūs meno kūriniai

Jei turite savo namuose užslėptų originalių paveikslų, laikas juos ištraukti į dienos šviesą. Drąsūs meno kūriniai (abstraktūs, figūriniai, fotorealistiniai ir daugelis kitų) šią vasarą itin madingi interjere. Jei paveikslas pakankamai didelis, rekomenduojama jį kabinti ant tuščios sienos. Taip bus išlaikytas balansas ir kambarys neatrodys pernelyg perkrautas. Žinoma, tokiais atvejais patariama įvertinti ir paveikslo formą. Jei ji pailga, meno kūrinys gali patraukliai atrodyti ir virš neaukštos sofos ar minkšto kampo.

Suteikite savo namų erdvei daugiau unikalumo, pasisemdami įkvėpimo iš šią vasarą sugrįžusių dekoro tendencijų. Tam, kad sukurti išsvajotą interjerą būtų lengviau ir paprasčiau, jums gali praversti aukštus kokybės standartus atitinkantys baldai Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt