16 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 27d.
Alytus
2020 Rugpjūčio 7d.
4

Paplūdimio tinklinis atgimsta Alytuje: Jaunimo parke bus 3 aikštelės

title

Ilgai brandinta ir prieš kelias dienas alytiškiams pristatyta Jaunimo parko vizija – išsaugant parko struktūrą, autentiškumą paversti jį unikaliu traukos centru – pamažu virsta kūnu. Jau kitą savaitę vienoje iš trijų numatytų sporto erdvių, netoli „Vaivorykštės” skulptūros, bus pradėtos įrenginėti net trys paplūdimio tinklinio aikštelės.

Kokybiško laisvalaikio galimybės. Jaunimo parkas jau seniai ne tik jaunimo. Atsižvelgiant į visų alytiškių poreikius, šiuo metu parke iš viso numatytos 7 erdvės: šeimos, jaunimo, senjorų, renginių, sporto, pasimatymų ir augintinių.

Pristačius idėją pradedami ir pirmieji darbai. Jau kitą savaitę vienoje iš sporto erdvių, šalia „Vaivorykštės” skulptūros, bus pradėtos įrenginėti trys paplūdimio tinklinio aikštelės.

„Mieste turime tinklinio aikštelių. Tačiau esamos infrastruktūros tikrai nepakanka – alytiškiai aktyviai žaidžia, sportuoja. Todėl norisi, kad jų būtų kur kas daugiau. Norisi, kad Jaunimo parkas taptų kokybiško laisvalaikio praleidimo vieta, kad taptų unikaliu traukos centru“, – sakė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

Idėjas palaiko verslininkai. Miesto vadovas taip pat džiaugėsi, kad naują Jaunimo parko vystymo koncepciją labai palaiko verslas. Metalinius stulpus ir tinklą alytiškiams dovanoja UAB „Iris“.

„Norėdamas atsidėkoti už geranoriškumą ir pagalbą viso miesto labui, oficialiai kviečiu „Iris“ komandą sužaisti draugiškas varžybas su mano ir Alytaus miesto savivaldybės komanda, kai tik aikštelės bus įrengtos“, – neabejingiems verslininkams dėkojo meras N. Cesiulis.

Planuojama, kad naujas paplūdimio tinklinio aikšteles alytiškiai galės išbandyti jau rugpjūčio pabaigoje.


Komentarai

4
Komentuoti
anonimas2020-08-12
duotu dievas proto parke irengti krepšinio aikšteles , nes šiuo metu bumbsėjimas po langais varo iš proto žmones
Galvoju2020-08-10
Nepamirškite dataikyti plezo futbolui ne tik tinkliniui.
Shantel Foster2020-08-08
Kaip aš sugebėjau išsaugoti savo santuoką.
Esu vedęs ir 35 metų amžiaus esu iš Monako. Aš vedęs 7 metus su savo vyru Kennedy, mes turime 2 vaikus. Mano santuoka su vyru visada buvo nuostabi, kol trečioji šalis nepateko į niekur. Viskas prasidėjo, kai aš pradėjau stebėti artumą tarp Jonathano ir jo vadinamojo sekretoriaus. Aš net kreipiausi į jį dėl sekretoriaus ir jis sako, kad jie tik draugai. Aš žinojau, kad visa tai yra melas tą dieną, kai pamačiau jo sekretoriaus telefoną meilės žinutėmis, su juo susidūriau, iškart jis įsiplieskė ir paklausė manęs, kokia teisė man teko grumtis su jo telefonu, aš jam pasakiau, kad ketinu pranešti jam ir jo įmonės vadovo sekretoriui, iškart jis man atšokęs išgirdo ir pradėjo mane mušti, mūsų vaikai net pradėjo verkti. Nepaisant jo požiūrio, aš vis dar buvau su juo, jis nustodavo miegoti namuose kartais, net kai išsikraustydavo iš namų ir pradėdavo išvažiuoti pas savo sekretorių, jis palikdavo mane su mūsų vaikais. Aš buvau iki ašarų, neturėjau į ką bėgti, nes viskas, ko norėjau, buvo mano vyro sugrįžimas namo, kol sutikau daktarą Ajayi. Jis man papasakojo, kad mano problemos kilo dėl to, kad mano vyrui buvo blogai pasakyta, kad tai jo akys nebuvo aiškios. Jis man pasakė, kad ketina ištarti burtus, o mano vyras grįš pas mane ir jis man pasakė, ką darysiu. Aš didžiuojuosi sakydamas, kad nepraėjo septynios dienos, kai mano vyras grįžo namo elgedamasis ir būdamas blaivus, mano šeima vėl kartu. Ačiū dr. Ajayi, galite susisiekti su juo naudodami „Viber“ ar „WhatsApp“ numerį: +2347084887094 arba el. Paštu: [email protected]
o tai2020-08-07
kur bala ie yra papludimys tai turetu ir bala iskast
traffix.lt