16 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 27d.
Rėmėjų turinys
2020 Rugpjūčio 6d.
0

Kaip atnaujinti miegamąjį be didelių investicijų?

title

Nors miegamojo negalėtume pavadinti reprezentacine namų erdve, čia kiekvienas iš mūsų praleidžiame nemažai laiko. Būtent dėl to, anksčiau ar vėliau šiame kambaryje norisi šiokių tokių naujovių – taip gali nutikti net ir tuomet, jei šiai patalpai remonto dar kol kas tikrai nereikia. Tačiau tai nereiškia, kad apie šviežesnį interjerą taip pat reikės pamiršti: jei pasitelksite kelias praktiškas gudrybes, šį kambarį atnaujinsite išvengę didelių investicijų.

Sukeiskite baldus vietomis

Tai – pats paprasčiausias metodas, kuris leis atsinaujinti visiškai neatveriant piniginės. Dar geriau, jei pertvarkydami baldų išdėstymą, nuspręstumėte kai kurių iš jų atsisakyti: tuomet patalpa atrodys kur kas didesnė, o naujoves taip pat bus galima dar lengviau pastebėti. Tiesa, tokia pertvarka gali pasufleruoti, jog tam tikrus baldus visgi norėtųsi pakeisti – kuriant naują išplanavimą, tai yra kone geriausias laikas tai padaryti. Dažniausiai pagalvojama apie naujos lovos įsigijimą: jei prie tokios išvados prieisite ir Jūs, spustelėkite čia, kad iš arčiau pamatytumėte šių baldų asortimentą.

Pakeiskite lovos užklotą

Lova neabejotinai tampa šio kambario akcentu, tad tiek patalynė, tiek ir šio baldo užklotas ženkliai prisideda prie bendro interjero formavimo – pakeitę šį gaminį nauju, iš karto pastebėsite pokyčius. Tiesa, turėtumėte pasistengti, kad naujojo užkloto stilistika akivaizdžiai skirtųsi nuo tos, kurią naudojate dabar – pavyzdžiui, jei rinkotės pastelines spalvas, dabar vertėtų išbandyti ryškų, akį traukiantį variantą. Jei eksperimentas nepatiks, labai lengvai galėsite sugrįžti prie Jums patrauklesnės išvaizdos.

Pridėkite papildomą apšvietimą

Ne paslaptis, kad apšvietimas turi įtakos bet kuriai namų erdvei, tad ir miegamasis šiuo atveju nėra išimtis. Priešingai – būtent šioje patalpoje kartais norisi sukurti jaukesnę, asmeniškesnę aplinką, kurią papildomas apšvietimas ir padeda suformuoti. Atsinaujinti galima net ir tuomet, jei esate patenkinti turimais šviestuvais, o naujų įsigyti taip pat nesinori: kartais pakanka pakeisti naudojamų lempučių tonus ir patalpa įgauna visiškai kitokį atspalvį. Privalote tuo įsitikinti patys!

Atnaujinkite meno kūrinius

Naujas paveikslas, fotografija ar kita sienų puošmena neabejotinai suteiks naują prieskonį miegamojo interjerui – šiuo atveju užtenka net ir labai riboto biudžeto, kad pokyčiai iš tiesų būtų akivaizdūs. Juos įgyvendinti bus dar lengviau, jei iki šiol sienų nebuvote papuošę jokiomis dekoracijomis – labai tikėtina, kad tai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl iki šiol nebuvote visapusiškai patenkinti miegamojo atmosfera. Nesinori dramatizuoti, tačiau bent vienas akcentas iš tiesų yra kone būtinas.

Atkreipkite dėmesį į grindis

Šiuo klausimu situacija yra kone tokia pati, kaip ir su sienomis – papildomi akcentai gali labai papuošti miegamojo aplinką. Tiesa, jei neatsimenate, kada paskutinį kartą keitėte kilimėlį, galite apsvarstyti idėją kuriam laikui jo visiškai atsisakyti ar, pavyzdžiui, įsigyti mažesnį modelį. Ypač malonu, kai švelnus paviršius mūsų pėdas pasitinka vos tik išlipus iš lovos. Tokie pokyčiai tikrai neliks nepastebėti.

Pažvelkite į langus

Lygiai taip pat kaip ir sienų ar grindų dekoracijas, galite atnaujinti ir miegamajame kabančias užuolaidas ar roletus, o galbūt – vietoj pirmųjų pasirinkti antruosius ar atvirkščiai. Tačiau nepamirškite, kad šie dekoro elementai atlieka ir praktinę funkciją, tad prieš keisdami juos, turėtumėte įsitikinti, kad naujieji gaminiai nakties metu leis maksimaliai Jums apsisaugoti nuo šviesos šaltinių.

Pagalvokite apie asmeninį komfortą

Turėtumėte paanalizuoti ir tai, dėl kokios priežasties norite šiek tiek pakeisti miegamojo aplinką. Jei pabodo interjeras, aukščiau išvardintos idėjos padės jį gerokai pakeisti, tačiau jeigu prastai išsimiegate ar tiesiog negalite deramai atsipalaiduoti, vertėtų pagalvoti apie didesnį atsinaujinimą. Antruoju atveju padės papildomi baldai, tokie kaip sėdmaišis ar supamas krėslas, o geresnę miego kokybę užtikrins čiužiniai. Taip, investicijų jiems šiek tiek reikės, tačiau vėliau ilgus metus apie pokyčius galėsite pamiršti. Be to, galima rasti daugybę specialių pasiūlymų, kuomet jie parduodami pigiau. Platų čiužinių pasirinkimą siūlo Pigu.lt el. parduotuvė – juos apžiūrėti galite čia: https://pigu.lt/lt/ciuziniai.

Savo miegamajame pritaikę bent vieną iš šių idėjų, iš karto pastebėsite mažesnius ar didesnius pokyčius – jei esate pasiryžę atsinaujinti iš esmės, galite pasitelkti ir jas visas. Pasistenkite, kad šioje patalpoje patys jaustumėtės gerai: tik tai garantuos visapusiškai komfortišką Jūsų poilsį.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt