4 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
VideoreportažaiSportasFutbolas
2020 Rugpjūčio 6d.
2

Vartininkas „sudie“ tarė profesionaliam sportui (VIDEO. FOTO)

titleNuotraukų galerija

Įspūdingą karjerą turėjęs alytiškis futbolo vartininkas Žydrūnas Karčemarskas atidavė duoklę gimtojo miesto žiūrovams.

Simbolines atsisveikinimo rungtynes Alytaus stadione stebėjęs pirmasis futbolininko treneris Petras Simanavičius mano, kad Ž. Karčemarskas vaizdo aikštėje negadina ir būdamas 37 metų, tad dar galėtų žaisti, tačiau pernai jo auklėtinis paliko „Osmanlıspor“ ir po dešimties metų turkų klubuose bei po dvidešimties suaugusiųjų futbole paliko profesionalųjį sportą.

Saugusiųjų futbole Ž. Karčemarskas debiutavo 2000 metais, už gimtojo miesto „Dainavą“ sužaidė 33 rungtynes ir komandoje būtų dar žaidęs, jeigu ne tuomet patirta rankų trauma.

Antrą šansą vartininkui suteikė Vilniaus „Žalgiris“ (22 rungtynės), po to pakvietė Maskvos (Rusijos) „Dinamo“ (65 mačai), vėliau – Gaziantepo (Turkija) „Gaziantepspor“ (154), kur alytiškio vertė futbolo rinkoje pasiekė ir viršijo 3 milijonus eurų. Ž. Karčemarsko profesionalios karjeros paskutine stotele tapo minėtasis Ankaros „Osmanlıspor“ (73). 

Dar per 66 dvikovas vartininkas saugojo nacionalinės Lietuvos futbolo rinktinės vartus ir dukart buvo pripažintas geriausiu šalies futbolininku.

Ž. Karčemarskas, ne kaip vartininkas, o žaidėjas atstovauja Alytaus futbolo veteranų klubo komandai „Dainava“, o atsisveikinimo su profesionalia karjera rungtynėse vieną kėlinį žaidė už DFK „Dainavą“, o kitą – už buvusių Lietuvos rinktinės narių ekipą.  

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

2
Komentuoti
Durniau2020-08-16
Gerai kad vidzgiris kurnors laimi. O tai tik šventė buvo.
Dfk2020-08-08
Dainava net ir čia nelaimi ;D
traffix.lt