1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
Kulinarinis gidasRėmėjų turinys
2020 Rugpjūčio 6d.
12

Parko pušyno pašonėje: jaukiai ir skaniai

titleNuotraukų galerija

Būtent taip dažnas alytiškis ar miesto svečias apibūdins apsilankymą neseniai savo rūbą pakeitusioje kepyklėlėje-kavinaitėje „Rixa“, įsikūrusioje miesto parko pušyno pašonėje. Šiandien čia ne tik kvepia šviežiais kepiniais, bet ir akį traukia jauki aplinka tiek viduje, tiek lauko terasoje.

Dzūkijos sostinėje veikia septynios kepyklėlės „Rixa“ parduotuvės, tačiau ši vieta išskirtinė, kaip direktorė Birutė Saveikienė sako, firminė „Rixa“ kepyklėlė-kavinaitė.

„Ši miesto vieta įpareigoja ir įkvepia, esame įsikūrė gražiausioje miesto vietoje – greta miesto parko, fontanų, gėlynų, čia laiką leidžia miestelėnai ir jų svečiai. Norėjome įsilieti į bendrą visumą, taip pat siekėme, jog užsukę į „Rixą“ klientai nebenorėtų skubėti, stabteltų, jaustųsi jaukiai ir maloniai, o svarbiausia pasimėgautų visuomet šviežiais mūsų gaminiais“, – kalbėjo direktorė.

Švelnios pastelinės spalvos, patogūs minkštasuoliai ir krėslai, gėlių žiedai ir romantika alsuojanti muzika – šiandien visa tai sukuria darnią kepyklėlės-kavinaitės „Rixa“ visumą.

Nuo 2012 metų šioje vietoje veikusi „Rixa“ pasikeitė neatpažįstamai, o interjerą kūrė įmonės savininkė. 

Kuo dar klientus nustebins „Rixa“?

Kepyklėlės „Rixa“ produkciją pamėgę alytiškiai žino, čia viskas visuomet šviežia, gaminiai kepami tą pačią dieną, o produktai naudojami tik geriausios kokybės.

Drauge su kepyklėlės-kavinaitės interjeru atsinaujino ir gaminių asortimentas. „Girdime, ko nori klientai, siūlome tai, kas patinka, kas nauja, kas neįprasta ir įdomu. Atnaujinome kreminių gaminių, desertų asortimentą, taip pat – sočiųjų užkandėlių, kurių pietų pertraukos metu čia užsuka greta dirbantieji, besimokantieji. Mūsų ištikimi klientai – ir senjorai, užsukę mėgaujasi gaminiais, neskuba, šnekučiuojasi“, – džiaugėsi įmonės, kuri skaičiuoja 26-erius metus Alytuje, direktorė.

Dar viena staigmena alytiškiams – nuo šiol „Rixa“ kviečia pasimėgauti minkštais ledais su įvairių skonių sirupais. Pasakykite pardavėjai slaptažodį „Alytus myli ledus“ ir šiuos gausite vos už 1 eurą!

O ką sako klientai?

  • „Nuo šiol dar smagiau užsukti, nes aplinka jaukesnė, malonesnė, o naujovė Alytuje – minkšti ledai – tikras vaikų džiaugsmas.“
  • „Smagiausia vieta kavai ir desertui – lauke, jaukiai įsitaisęs gali ir parko voveres stebėti, tikrai norisi čia sugrįžti.“
  • „Su anūkais užsukame nusipirkti bandelių, tačiau švenčių proga – ir išskirtinių gaminių, šimtalapiai čia labai skanūs.“

 


Komentarai

12
Komentuoti
Na2020-08-10
Nežinau,jau gal ir gražu,bet kepini a i,tai tikrai siaubas! Jei juos keptų tik čia ir dabar...bet ne,jūs žmonės paprašykit tų pyragų sudėties vien E ir saldikliai aliejus palmių! Chemija...o kainos! Geriau jau namie paprasti lietiniai,nei jų” pyragėliai”! Gražiai pasėdėti linkiu-tik atsineškit savo prie kavos...
ona2020-08-10
Na nemeluokite,Rixos šimtalapiai -super skanūs.
Teko2020-08-07
Užsukti kelis kartus, tik geriausi atsiliepimai
Brone2020-08-07
Sveiki visi.Labai skanus ir švieži gaminiai, kepyklele Vanile????jazminu g-1.Pirkau napaleona skonis neapsakomas rekomenduoju.Aptarnavimas nuostabus.
Moteriškė2020-08-07
Tikrai jauku. Bet darbo laikas..
Norėjom užeiti sekmadienį, o nedirba. Darbas klientų darbo metu, nebent neseniai pakeitė
Tina2020-08-06
Buvom. patiko
Skanu2020-08-06
bet Alytaus kavinukėse kainos nenormalios. Pyrago gabalėlis nė 100 gr. nesveria, o kaina palei 3 Eur, kava apie 2 Eur. Tai už 3 Eur kai kuriose maitinimo įstaigose pavalgai pietus. Suprasčiau, jei uždirbtum kaip šveicarai, tai galima dažniau kavinukėse pasimėgaut pyragaičiais su kava. Be to, dažnai pyragėliai būna ne pirmo šviežumo. Ir apskritai, visose Alytaus kepyklėse labai suprastėjo pyragų kokybė, net Napaleono pertepimą daro galimai tik iš krakmolo ir cukraus, kažkokia parodija, o ne tortai ir pyragai.
nereik2020-08-06
pasakot kad skanu tikrai ne viskas skanu kas skanu buna kepa tik savaite o po to jau kepa ta pati produkta tik skonis labai prastas ir neskanus tikrai buna idomu kodel
Nu, nu2020-08-06
Visiems neįtiksi. Taip, kad kepkites pačios, tai gal bus ir skanu, bet dar neaišku ar pavyks.
Alutiškė2020-08-06
Šimtalapį pirkau Rixos( žuvinto pastate).Teko išmesti,....skonis toks pasenusio aliejaus...
Zuzė2020-08-06
Pasigendu skanių bandelių su mėsos ydaru,jau atsibodo tos visos saldžios,ar pasmus niekas nebemoka tokių kepti
Nu, nu2020-08-06
Visada uzeidavome į šią jaukią parko pušyno pašonėje kavinuke, kaip ji dar ir būdavo neatnaujinta. Būdavo ir tada smagu, jauku pasėdėti su gardžios kavos puodeliu. Dabar vėl einame į šią pamėgta kavinuke. Dabar dar jaukiau, smagiau ir gražiau. Mums labai patiko. Vidus labai gražus. Liuks. Džiaugiuosi, kad ji atsidarė. Mes lankomes dažnai. Ačiū už tokia jaukią kavinuke. Sėkmės jums.
traffix.lt