4 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
SportasKrepšinis
2020 Rugpjūčio 3d.
6

„Dzūkija“ gavo LKL licenciją

title M. PocevičiusDomanto Aleksyno nuotr.

Alytaus „Dzūkijos“ komanda, kaip ir dar devynios Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ekipos, sulaukė licencijos dalyvauti 2020-2021 m. sezono čempionate.

Priešpaskutinę-paskutinę vietą su Kėdainių „Nevėžiu“ pasidalinę dzūkai po praėjusio sezono atsisveikino su dideliu būriu krepšininkų.

Iš Alytaus rungtyniauti į Šolė (Prancūzija) „Cholet Basket“ išvyko rezultatyviausias LKL žaidėjas, amerikietis Chauncey Levant Collins, į gimtąją Turkiją grįžo, antrosios lygos komandoje Sigortam.net iš Stanbulo žais Kemal Canbolat, Alytų paliko ir perspektyvus alytiškis, puolėjas Mindaugas Sušinskas, persikėlęs į Prienų „Cbet“.

Mūsų portalo žiniomis, „Dzūkijoje“ gali nelikti ir dar vieno alytiškio, gynėjo Martyno Pocevičiaus.

Alytaus komanda savo sudėtyje šiuo metu turi vienintelį krepšininką, Tomą Pačėsą jaunesnįjį.

Į LKL naujojo sezono rungtynes, kurios prasidės rugsėjo 19 dieną, galės patekti žiūrovai tik su apsauginėmis veido kaukėmis, kurie bus sodinami išlaikant socialinę distanciją.

Didėjant COVID-19 grėsmei rungtynės vyks be žiūrovų arba komandoms laikinai gali tekti keltis į neutralią areną. Dar vienas pandeminis LKL scenarijus, jei būtų izoliuoti daugiau nei du Lietuvos miestai, tuomet čempionatas vyktų turais.


Komentarai

6
Komentuoti
U2020-08-08
Kai kitos komandos baigusios komplektacijas, dzūkija įspūdingai dirba ir treniruojasi su visais žaidėjais: tomu. Dabar tyla, po mėnesio sužinosime apie 5 legionierius iš kazachstano, lenkijos trečios ir bulgarijos lygų, taip pat pasirašys kontraktus su elitiniais lietuvos 35+ veteranų lygos žaidėjais už 700e+ alaus dėžę
Alytiskis2020-08-05
Kam sitos lazybininku komandos?jokio progreso baisu.
alytiskis2020-08-04
Gal geriau nereikia Pacesos komandos, gal geriau jokios,, negu tokia, kuri kaunasi keli sezonai del priespaskutines vietos. Kol vadovaus pacesu klanas taip ir toliau bus, Gaila bet tai tiesa.
kests2020-08-04
o šakės....tai dabar abu pačėsukai beliko-vienas treniruos,o kitas mėtys pro šalį.....gėda Alytui
Dzūkijos sirgalis2020-08-04
Kodėl taip.O kas mieste atsakingas už sportą , kas vadovai "Dzūkija" bc . Gėda Alytui.
Zuzė2020-08-03
Kam čia ydomu,geriau,kad išviso šitos komandos neliktų,visoos komandos jau senai sukomlektavo,kitos jau į pabaigą,o Dzūkija tik niekam nereikalingą Pačėsuką turi,prisipirks grybų ir kitais metais jau į NKL keliaus
traffix.lt