16 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 27d.
DzūkijaSportasLaisvalaikis ir kultūra
2020 Rugpjūčio 2d.
1

Atostogauti kvietė Alytaus „Dziudo simba“

title

Iki pat rugpjūčio vyko vaikų vasaros sporto ir poilsio stovykla „Atostogauk aktyviai“, ją Lazdijų rajono Seirijų seniūnijos Šilaičių kaime surengė Alytaus sporto klubas „Dziudo simba“.

Vaikai liepą stovyklavo dvi pamainas po 5 dienas, šiuo laikotarpiu – 34 Alytaus miesto vaikai. Kai kuriems tai buvo pirma išvyka iš namų be tėvelių.

Stovykloje vaikai patyrė daugybę nuotykių: mokėsi bendrauti žaisdami ir gyvendami kartu, žaidė įvairius kūrybinius ir sportinius žaidimus, aktyviai leido laiką baseine ir sporto aikštelėse, aplankė Seirijų žirgyną su 120 žirgų, juos galėjo palepinti žirgus morkomis, paglostyti, pasižiūrėti treniruotę ir pateikti daugybę klausimų žirgų specialistei.

Per šį laikotarpį stovyklautojai mokėsi būti savarankiški: tvarkyti kambarius, kloti lovas, gamintis sveikus pusryčius, jausti atsakomybę už savo ir svetimus daiktus.

Viena diena per pamainą buvo skirta tėveliams. Vakare, pavalgius vakarienę, vaikai sulaukdavo savo tėvelių, su kuriais likusią vakaro dalį leido kartu: žaidė įvairius šeimų ir grupinius žaidimus, traukė virvę, leido laiką prie laužo, kepė zefyrus ir šašlykus bei bendravo ir smagiai pabuvo kartu.

Geras laikas stovykla buvo ne tik stovyklautojams, bet ir jų vadovams Dainiui ir Egestai Cimbolams. Jie dėkoja tėveliams už pasitikėjimą išleidžiant savo vaikus į „kupiną nuotykių pasaulį“, taip pat Seirijų kavinei „Seira“ – už skanų maistą. Iš dalies stovyklą finansavo Alytaus miesto savivaldybė.


Komentarai

1
Komentuoti
Pagarba2020-08-05
Kiek teko girdėti, Simbos dziudistai, skina pergales vieną po kitos, ne tik Lietuvoj, bet ir užsienyj.
Sėkmės Jums
traffix.lt