16 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 27d.
Dzūkija
2020 Rugpjūčio 3d.
3

Prezidentas darbavosi Birštone

title

Gitanas Nausėda rugpjūčio 3 d. dirba Birštone, informuoja Lietuvos Respublikos prezidentūra. Šis vizitas buvo planuotas liepą, tačiau prezidentui sutrukdė užsitrukusios derybos Europos vadovų taryboje Briuselyje (Belgija), o tąsyk į kurortą dirbti atvyko Diana Nausėdienė ir prezidento komanda.

G. Nausėda susitiko su merais, su kuriais aptarė aktualiausias viso regiono temas.

Prezidentas domėjosi vietos ekonomiką galinčio išjudinti turizmo plėtros galimybėmis, todėl susitikime su šio sektoriaus atstovais – viešbučių, restoranų, kaimo turizmo sodybų, kultūros objektų, sveikatinimo ir kitų paslaugų teikėjais bei turizmo informacijos centrų darbuotojais – aptarė turizmo situaciją Lietuvoje po pirmosios koronaviruso pandemijos bangos, regiono patrauklumo didinimo galimybes.

G. Nausėda plaukė laivu, kur apžiūrėjo Nemunu ruožą ir aptarė keleivinės, pramoginės ir krovininės laivybos gaivinimo galimybes, upės aukštupio valymo finansavimo klausimus.

Darbo diena Birštone – šeštoji, kurią valstybės vadovas praleido ne sostinėje, o vyko į regionus, norėdamas tiesiogiai prisiliesti prie savivaldybių aktualijų.

 


Komentarai

3
Komentuoti
O 2020-08-04
Taip,manau,čia svarbiausia nuotrauka šmikis tas mūsų prezidentas! Tai tik fasadas,o viduj- grybės ir bergio mišinys-nieko naujo; tos pačios giesmės ir Briuselyje ir namie- ginkluokimės ....ir būsim ”saugūs” mokėkim nato milijonus...ko net Vokietija nedaro! Bet mes labaiiiii bagoti...
ka?2020-08-03
Ka jis ten veiks,vel su berniukais fotografuosis?
dzin2020-08-01
jam tinka dirbt tik balbierisky
traffix.lt