0 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
VideoreportažaiAlytus
2020 Liepos 29d.
15

Vietoj krepšinio – automobilių aikštelė (VIDEO. FOTO)

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Putinų gatvės gyventojai tuoj galės džiaugtis papildom automobilių stovėjimo aikštele. Ji bus įrengta krepšinio aikštelės vietoje. Tai papiktino aplinkinių namų gyventojus, kurių vaikai leido laisvalaikį sportuodami.

Šalia aikštelės esančio kaimyninio Antano Jonyno 39-ojo namo gyventoja aiškina, kad pagal ankstesnį detalųjį planą, žemė, kur ir įrengta aikštelė, buvo priskirta jiems, bet vėliau detalusis planas buvo pakeistas.

Aiškėja, kad Putinų g. 10 namo bendrija 2018 metų gruodžio mėnesį iš Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) išsinuomojo žemės sklypą, kartu su minėtu sporto aikštynu. Disponuodama žeme bendrija nusprendė, kad krepšinio aikštelės vietoje turėtų stovėti namo gyventojų automobiliai, todėl antradienį ėmėsi krepšinio konstrukcijų demontavimo.

Aplinkinių namų gyventojai mano, kad kaimynai iš Putinų g. 10 namo galėjo automobilių aikštelę įsirengti už savo namo. Esą ten vietos yra daugiau, o tarp namų esantis sklypas labiau tinka vaikams sportuoti, mat čia – mažiau vėjuota.

Gyventojai spėja, kad Putinų g. 10 namo bendrija norėjo sutaupyti, nes krepšinio aikštelės vietoje paklota asfalto danga.

Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė atvyko apžiūrėti demontuotų krepšinio stovų. Tai yra savivaldybės nuosavybė.

Tuo tarpu krepšinio aikštelė biudžeto lėšomis turėtų būti įrengta už namo, Putinų  g. 10, tarp jo ir Putinų g. 8.

Daugiau – videoreportaže:

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

15
Komentuoti
Shantel Foster2020-08-08
Kaip aš sugebėjau išsaugoti savo santuoką.
Esu vedęs ir 35 metų amžiaus esu iš Monako. Aš vedęs 7 metus su savo vyru Kennedy, mes turime 2 vaikus. Mano santuoka su vyru visada buvo nuostabi, kol trečioji šalis nepateko į niekur. Viskas prasidėjo, kai aš pradėjau stebėti artumą tarp Jonathano ir jo vadinamojo sekretoriaus. Aš net kreipiausi į jį dėl sekretoriaus ir jis sako, kad jie tik draugai. Aš žinojau, kad visa tai yra melas tą dieną, kai pamačiau jo sekretoriaus telefoną meilės žinutėmis, su juo susidūriau, iškart jis įsiplieskė ir paklausė manęs, kokia teisė man teko grumtis su jo telefonu, aš jam pasakiau, kad ketinu pranešti jam ir jo įmonės vadovo sekretoriui, iškart jis man atšokęs išgirdo ir pradėjo mane mušti, mūsų vaikai net pradėjo verkti. Nepaisant jo požiūrio, aš vis dar buvau su juo, jis nustodavo miegoti namuose kartais, net kai išsikraustydavo iš namų ir pradėdavo išvažiuoti pas savo sekretorių, jis palikdavo mane su mūsų vaikais. Aš buvau iki ašarų, neturėjau į ką bėgti, nes viskas, ko norėjau, buvo mano vyro sugrįžimas namo, kol sutikau daktarą Ajayi. Jis man papasakojo, kad mano problemos kilo dėl to, kad mano vyrui buvo blogai pasakyta, kad tai jo akys nebuvo aiškios. Jis man pasakė, kad ketina ištarti burtus, o mano vyras grįš pas mane ir jis man pasakė, ką darysiu. Aš didžiuojuosi sakydamas, kad nepraėjo septynios dienos, kai mano vyras grįžo namo elgedamasis ir būdamas blaivus, mano šeima vėl kartu. Ačiū dr. Ajayi, galite susisiekti su juo naudodami „Viber“ ar „WhatsApp“ numerį: +2347084887094 arba el. Paštu: [email protected]
Nu nu2020-08-03
Prieko cia Putinu g.10 namas.jeigu aikstele isnuomavo Putinu g.12 namas.
dzukas2020-08-02
Meluoji mociute Remigija,Jusu anukai zaidzia Vilniuje,o pacios vaikyste ir jaunyste praejo tinklinio aiksteleje prie Putinu g.8 namo.Juk tiesa tokia ,ar ne Remyga?
Jotvingis2020-08-02
Deja bendrija ne Putinu 10 namo,o Putinu 12 namo.Tai va tokia nedidele klaidele.
>>>>amg2020-08-01
jau turėsi kur savo lūženą pasistatyt, neverk tik neužmiršk nuvažiuot kebabų nusipirkt.... jei tą plotą iš savivaldybės nuomavo tai ir aikštelė savivaldybei priklausė ar kai prisivalgai kebabų iki smegenų nedaeina?
hm2020-07-30
o ka be krepsinio galima pamanyt kad daugiau jokio sporto nera
amg2020-07-30
turejot krepsinio aikstele,bet buvo krumais apzelus.apsileide,bet rekt moka
JOO2020-07-30
Krepšinis Alytuje merdi, o Alytuje legalizavus dragą automobilių daugėja. Prasidėjo kova dėl aikštelių.
Kur jau matyta2020-07-30
15 - meciai apsizliumbeliai, dirbt varytu maisto negadine
Dėjes2020-07-30
Dapizdy tie krepsiniai, galit uzsipist i sausa lenta.
Jaunimas2020-07-30
Griaukit toliau vsiku jaunimo.aiksteles tai vel prades plesikaut dauzyt galvas tai galesit neverkt ar gaila kad vaikai sportuoja?ziauru
sportsman2020-07-30
naikint sporto aikšteles ir vietoj jų įrengt automobiliams aikšteles, kur visi nutukėliai ir tešliai laiko savo lūženas, nes Alytus didesnis už Niujorką, iki centro dviračiu tešliams reiktų mynt visą dieną..... čia gi turtingiausia šalis europoj, kiekvienas šeimos narys turi po automobilį nesvarbu kad lūženą.............
kests2020-07-30
savibledos klerkai mato tik krepšinį.....o automobilių daugėja nors gyventojų Lietuvoj mažėja...vargstam su statymu prie daugiabučių,daug kur net nėra vietos kur įrengti aikštelę, tačiau pilna žalių pievų kur reik šienauti, veisiasi erkės(nors šunim irgi reik pašikti)
O kam jo? 2020-07-29
Ar kas užsidegė?
Kur meras2020-07-29
Kur meras dingo ?
traffix.lt