2 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
Sportas
2020 Liepos 28d.
0

Alytuje prasidėjusiose seniūnijų sporto žaidynėse geriausiai sekėsi Putinams

titleNuotraukų galerija

2020 metų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių pirmasis etapas Alytuje prasidėjo miesto seniūnaitijų (mikrorajonų) varžybomis.

Sportininkai mėgėjai varžėsi dvylikoje sporto rungčių: futbolo, krepšinio (moterys, vyrai iki 40 metų, senjorai 41 ir vyresni), parko tinklinis (vyrai ir moterys), šaškių, šachmatų, stalo teniso, smiginio, virvės traukimo ir vadovų trikovės varžybose.

Geriausiai varžybose sekėsi Putinų mikrorajono sporto mėgėjams. Jie iškovojo daugiausia pirmųjų vietų. Putinų mikrorajono mėgėjai nugalėtojais tapo futbolo, vyrų ir moterų krepšinio, šaškių, vyrų parko tinklinio varžybose.

Kurorto seniūnaitijos mėgėjai iškovojo nugalėtojų vardą stalo teniso ir šachmatų varžybose, taip pat dviejose sporto šakose triumfavo Panemunės seniūnaitijos moterų tinklinio ir smiginio sportininkai.

Senjorų krepšinio varžybose nugalėjo Likiškėlių mikrorajono mėgėjai, virvės traukimo varžybose – Vidzgirio komanda. Komandos iškovojusios pirmąsias vietas užsitikrino teisę dalyvauti kitame žaidynių atrankos etape.

Už aktyvų dalyvavimą organizatoriai dėkoja mikrorajonų, seniūnaitijų sportininkams seniūnaičiams – Genovaitė Žiurinskienė iš Kurorto, Ramūnui Masiulioniui iš Vidzgirio, Editai Jurčienei iš Jurgiškių ir kt. Sklandžią varžybų eigą užtikrino sporto šakų vyriausieji teisėjai,

Varžybos šiais metais Alytaus mieste organizuotos kitokiu formatu, tai yra visų sporto šakų varžybos vyko kartu, tą pačią dieną ir įtraukiant miesto seniūnaičius. Ankstesniais metais varžybos buvo vykdomos pagal sporto šakas skirtingomis dienomis.

Antrasis atrankos etapas Alytuje vyks  rugsėjo 5 dieną. Jame be alytiškių rungtyniaus Alytaus, Lazdijų, Vilkaviškio, Šakių rajonų ir Marijampolės, Kalvarijos ir Kazlų Rūdos savivaldybių sporto mėgėjai. Jie kovos dėl teisės dalyvauti finalo varžybose. Finalai šiais metais vyks Palangoje rugsėjo 26 dieną.

Žaidynes organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ kartu su Alytaus miesto savivaldybe ir Alytaus sporto ir rekreacijos centru.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt