23 c Alytus
Trečiadienis, Rugpjūčio 5d.
112
2020 Liepos 26d.
1

Iš ligoninės Kaune vėl buvo pabėgęs koronavirusu užsikrėtęs lazdijiškis

titlehttps://www.facebook.com/kklig/ nuotr.

Iš Kauno klinikinės ligoninės antrą kartą pabėgo koronavirusu užsikrėtęs vyras, tačiau vėliau jis surastas, BNS sekmadienį patvirtino ligoninės atstovas Saulius Tvirbutas.

„Po to kai vyras pabėgo pirmą kartą, jis buvo prižiūrimas palatoje, kurioje išėmėme langų rankenas, o duris rakinome iš išorės. Tačiau sekmadienį, po pusryčių, pastebėta, kad paciento nėra“, – sakė jis.

„Jis kažkaip sugebėjo prakrapštyti tą mechanizmą, kurioje buvo rankena, atidarė langą ir pro jį pabėgo, tačiau vėliau jis pats sugrįžo“, – pridūrė S. Tvirbutas.

Anot jo, po maždaug kelių valandų nuo pasprukimo sergantysis pastebėtas ligoninės teritorijoje ir buvo sugrąžintas į palatą.

„Paprašėm pagalbos policijos, kad būtų postas ir dar labiau sutvirtinsim iš išorės tą langą“, – aiškino ligoninės atstovas.

Kaip teigė S. Tvirbutas, dar nėra aišku, su kuo užsikrėtusysis galėjo turėti kontaktą.

Pirmasis apie šį įvykį pranešė naujienų portalas delfi.lt.

Pirmą kartą užkrečiama liga sergantis vyras iš tos pačios gydymo įstaigos pabėgo liepos 23 dieną. Tąkart jis taip pat išlipo per palatos langą.

Tos pačios dienos vakarą vyras buvo surastas Lazdijų rajone, ties Straigių kaimu.

Išsiaiškinta, kad žmogus iš Kauno autobusų stoties iki Seirijų vyko autobusu maršrutu Kaunas-Kapčiamiestis-Druskininkai, iš Seirijų važiavo pakeleivingais automobiliais.

Druskininkų savivaldybė dėl koronaviruso grėsmės atšaukė Jotvingių šventę Leipalingyje, paaiškėjus, kad autobusu kartu su koronavirusu sergančiu asmeniu keliavo ir šiame miestelyje išlipę žmonės.

 


Komentarai

1
Komentuoti
O TAI2020-07-26
KA VEIKIA POLICIJA JEI NESUGEBA UZDARYT I LUKISKES AR PRAVIENISKES TIK TUPET KRUMUOSE SU TRIKOJU
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Lietuvaičiai „Lai skamba dainos Lietuvoj“
  • Žydiška gatvelė