10 c Alytus
Sekmadienis, Spalio 25d.
VideoreportažaiAlytusSportas
2020 Liepos 25d.
7

Patyrę Lietuvos sklandytojai varžėsi Alytuje, renginį aplankė Seimo pirmininkas (FOTO. VIDEO)

titleNuotraukų galerija

„Sveiki, atvykę į istorinį, jau 81-ąjį gimtadienį minintį Alytaus aerodromą ir Dzūkijos sostinėje seniausią be pertraukų veikiančią visuomeninę organizaciją Alytaus aeroklubą, kuriam šiandien – jau 61-eri”, - tokiais žodžiais Lietuvos sklandymo sporto veteranų čempionatą ir Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko taurės varžybas pradėjo Lietuvos aviacijos veteranų sąjungos (LAVS) pirmininkas Alfredas Lankauskas.

Seimo pirmininkas, varžybų globėjas Viktoras Pranckietis susirinkusius pavadino entuziastais ir prisipažino, kad dėl tokių aerodromų, kaip Alytaus, išlikimo vien šiemet turėjo ne vieną susitikimą.

Termikų, patarta V. Pranckiečio, varžybų dalyviams linkėjo Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, susirinkusius taip pat pat sveikino miesto tarybos narė Nijolė Makštutienė, o naujoji Lietuvos aeroklubo prezidentė Eglė Paužuolienė įteikė padėkas svečiams, tarp kurių buvo ir Dzūkijos sostinės aviatoriams talkinantis Seimo narys Robertas Šarknickas.

Į aerodromą I Alytuje susirinko dešimtys patyrusių sklandytojų iš daugelio Lietuvos miestų ir kitų vietovių. Alytaus aeroklubo komandai atstovauja penki sklandytojai.

Varžybų nugalėtojai, prizininkai paaiškės iki šeštadienio vakaro.

Vardinėmis Seimo pirmininko dovanėlėmis buvo apdovanoti LAVS pirmininkas A. Lankauskas ir vyriausias varžybų dalyvis Zigmas Polinauskas.

ATNAUJINTA

Prizines vietas pasidalino Kauno, Panevėžio ir Vilniaus komandos.

Geriausią asmeninį rezultatą pademonstravo kaunietė Janina Paplauskaitė.

Tarp alytiškių aukščiausią (18) vietą užėmė Lymantas Baliukonis.

 

Fotogalerija


Komentarai

7
Komentuoti
Shantel Foster2020-08-08
Kaip aš sugebėjau išsaugoti savo santuoką.
Esu vedęs ir 35 metų amžiaus esu iš Monako. Aš vedęs 7 metus su savo vyru Kennedy, mes turime 2 vaikus. Mano santuoka su vyru visada buvo nuostabi, kol trečioji šalis nepateko į niekur. Viskas prasidėjo, kai aš pradėjau stebėti artumą tarp Jonathano ir jo vadinamojo sekretoriaus. Aš net kreipiausi į jį dėl sekretoriaus ir jis sako, kad jie tik draugai. Aš žinojau, kad visa tai yra melas tą dieną, kai pamačiau jo sekretoriaus telefoną meilės žinutėmis, su juo susidūriau, iškart jis įsiplieskė ir paklausė manęs, kokia teisė man teko grumtis su jo telefonu, aš jam pasakiau, kad ketinu pranešti jam ir jo įmonės vadovo sekretoriui, iškart jis man atšokęs išgirdo ir pradėjo mane mušti, mūsų vaikai net pradėjo verkti. Nepaisant jo požiūrio, aš vis dar buvau su juo, jis nustodavo miegoti namuose kartais, net kai išsikraustydavo iš namų ir pradėdavo išvažiuoti pas savo sekretorių, jis palikdavo mane su mūsų vaikais. Aš buvau iki ašarų, neturėjau į ką bėgti, nes viskas, ko norėjau, buvo mano vyro sugrįžimas namo, kol sutikau daktarą Ajayi. Jis man papasakojo, kad mano problemos kilo dėl to, kad mano vyrui buvo blogai pasakyta, kad tai jo akys nebuvo aiškios. Jis man pasakė, kad ketina ištarti burtus, o mano vyras grįš pas mane ir jis man pasakė, ką darysiu. Aš didžiuojuosi sakydamas, kad nepraėjo septynios dienos, kai mano vyras grįžo namo elgedamasis ir būdamas blaivus, mano šeima vėl kartu. Ačiū dr. Ajayi, galite susisiekti su juo naudodami „Viber“ ar „WhatsApp“ numerį: +2347084887094 arba el. Paštu: [email protected]
Joo,atbudo????????????2020-07-30
Prieš rinkimus,atbudo????????Tiek metų apaugęs žolėm stovėjo.Šunų vedžiojimo vieta buvo.Va,ką reiškia prieš rinkiminė reklama????Ir šventes sugalvojo????
lakūnas2020-07-28
tas nuskriaustas benkartas jau toks Alytaus gelbėtojas, kad net vėma ima..
Mak6tutien4 su zentu uzsiimineja aerodromo griovimo organizavimu2020-07-28
Makstutienes elgesys izulus ir nachaliskas. Su zentu architektu ji organizuoja griovima ir tuo paciu cia atejus meluoja.
na...2020-07-28
tas del reklamos ir karviu seklint lystu....
UK2020-07-26
Sarknickas,Makstutiene,Kazka uzuode Gero,
O TAI2020-07-25
SARKNICKAS SKRIS KAD STOVI RANKAS SUSIDEJES AR GALVOJA KA APGAUT
traffix.lt