28 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 7d.
VideoreportažaiAlytusSportas
2020 Liepos 25d.
6

Patyrę Lietuvos sklandytojai varžėsi Alytuje, renginį aplankė Seimo pirmininkas (FOTO. VIDEO)

titleNuotraukų galerija

„Sveiki, atvykę į istorinį, jau 81-ąjį gimtadienį minintį Alytaus aerodromą ir Dzūkijos sostinėje seniausią be pertraukų veikiančią visuomeninę organizaciją Alytaus aeroklubą, kuriam šiandien – jau 61-eri”, - tokiais žodžiais Lietuvos sklandymo sporto veteranų čempionatą ir Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko taurės varžybas pradėjo Lietuvos aviacijos veteranų sąjungos (LAVS) pirmininkas Alfredas Lankauskas.

Seimo pirmininkas, varžybų globėjas Viktoras Pranckietis susirinkusius pavadino entuziastais ir prisipažino, kad dėl tokių aerodromų, kaip Alytaus, išlikimo vien šiemet turėjo ne vieną susitikimą.

Termikų, patarta V. Pranckiečio, varžybų dalyviams linkėjo Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, susirinkusius taip pat pat sveikino miesto tarybos narė Nijolė Makštutienė, o naujoji Lietuvos aeroklubo prezidentė Eglė Paužuolienė įteikė padėkas svečiams, tarp kurių buvo ir Dzūkijos sostinės aviatoriams talkinantis Seimo narys Robertas Šarknickas.

Į aerodromą I Alytuje susirinko dešimtys patyrusių sklandytojų iš daugelio Lietuvos miestų ir kitų vietovių. Alytaus aeroklubo komandai atstovauja penki sklandytojai.

Varžybų nugalėtojai, prizininkai paaiškės iki šeštadienio vakaro.

Vardinėmis Seimo pirmininko dovanėlėmis buvo apdovanoti LAVS pirmininkas A. Lankauskas ir vyriausias varžybų dalyvis Zigmas Polinauskas.

ATNAUJINTA

Prizines vietas pasidalino Kauno, Panevėžio ir Vilniaus komandos.

Geriausią asmeninį rezultatą pademonstravo kaunietė Janina Paplauskaitė.

Tarp alytiškių aukščiausią (18) vietą užėmė Lymantas Baliukonis.

 

Fotogalerija


Komentarai

6
Komentuoti
Joo,atbudo????????????2020-07-30
Prieš rinkimus,atbudo????????Tiek metų apaugęs žolėm stovėjo.Šunų vedžiojimo vieta buvo.Va,ką reiškia prieš rinkiminė reklama????Ir šventes sugalvojo????
lakūnas2020-07-28
tas nuskriaustas benkartas jau toks Alytaus gelbėtojas, kad net vėma ima..
Mak6tutien4 su zentu uzsiimineja aerodromo griovimo organizavimu2020-07-28
Makstutienes elgesys izulus ir nachaliskas. Su zentu architektu ji organizuoja griovima ir tuo paciu cia atejus meluoja.
na...2020-07-28
tas del reklamos ir karviu seklint lystu....
UK2020-07-26
Sarknickas,Makstutiene,Kazka uzuode Gero,
O TAI2020-07-25
SARKNICKAS SKRIS KAD STOVI RANKAS SUSIDEJES AR GALVOJA KA APGAUT
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė