18 c Alytus
Pirmadienis, Rugsėjo 21d.
112
2020 Liepos 23d.
1

Su kontrabanda sulaikė ir ... VSAT pareigūną

title

Aleksandro Barausko užkardos pasieniečiai sulaikė 3 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Automobiliu „Audi A6“, kuriuo jos buvo gabenamos, vyko keturi vyrai, vienas iš kurių – Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnas.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės A. Barausko pasienio užkardos pareigūnai Varėnos rajono Drucminų kaimo prieigose antradienį patikrinti sustabdė automobilį „Audi A6“. Ši vieta yra pasienio su Baltarusija ruože.

Automobiliu važiavo 4 vyrai. Jį vairavo 31-erių ne tarnyboje buvęs Varėnos pasienio rinktinės Purvėnų pasienio užkardos vyresnysis pasienietis. Kartu vyko 16-metis, 19-metis ir 20-metis Šalčininkų rajono gyventojai.

Patikrinimo metu automobilio bagažinėje A. Barausko užkardos pasieniečiai aptiko 3 tūkst. pakelių cigarečių „Fest" su Baltarusijos akcizo ženklais.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą  gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Visus keturis „Audi A6“ vykusius asmenis pasieniečiai sulaikė ir buvo uždarę į areštinę. Vėliau jie paleisti skyrus kardomąsias priemones rašytinius pasižadėjimus neišvykti. Cigaretės ir automobilis saugomi A. Barausko pasienio užkardoje.

Dėl sulaikyto pareigūno VSAT taip pat praadėtas tarnybinis patikrinimas. VSAT jis tarnauja 10 metų.


Komentarai

1
Komentuoti
ALGIS2020-07-25
o gal pareigunas vykde slapta operacija.CIGARETES SAUGOT TIK VARENOJ
traffix.lt