23 c Alytus
Trečiadienis, Rugpjūčio 5d.
Lazdijai112
2020 Liepos 23d.
5

Sulaikytas iš ligoninės pasišalinęs koronavirusu sergantis asmuo (VIDEO)

titleSkaitytojo Ramūno M. Nuotr.

Liepos 23 d. apie 10 val. Kaune iš ligoninės savavališkai pabėgo COVID-19 sergantis Domininkas A., gyvenantis Lazdijuose. Tikėtina, kad asmuo iš Kauno bando grįžti į namus Lazdijų kryptimi.

54 m. vyras yra 170 cm ūgio, normalaus kūno sudėjimo, tamsių plaukų, po sumušimo galvos kairėje pusėje uždėtas tvarstis.

Asmenis, žinančius ar galinčius nurodyti, kur yra minėtas asmuo, policija prašo pranešti Alytaus apskrities policijai tel. +370 700 65600 arba skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

ATNAUJINTA

Ketvirtadienį iš Kauno ligoninės pabėgęs COVID - 19 sergantis Lazdjų gyventojas sulaikytas Straigių kaime (Lazdijų rajonas). Apie 16 valandą policijos pareigūnai pastebėjo autobusų stotelėje sėdintį vyrą, kuris ir yra ieškomas. Tą mūsų portalui patvirtino Alytaus apskrities VPK atstovė Eglė Kačinskienė. Alytausgidas.lt gavo vaizdo medžiagos, kurioje matyti, kad du policijos ekipažai, įsijungę švyturėlius stebi kaukę dėvintį vyriškį. Pareigūnai išviestė GMP medikus, o patys liko automobilyje saugiu atstumu. Kaip vyras atvyko iš Kauno į Lazdijų rajoną, kol kas neaišku. Lazdijų autobusų parko direktoriaus R. Masiulionio teigimu, jų autobusai šio keleivio nevežė. Vairtuotojams buvo išplatintos nuotraukos su ieškomu vyro atvaizdu.

PAPILDYTA

Pirminiais duomenimis, iš Kauno į Seirijus vyras važiavo maršrutiniu autobusu, kuris iš Kauno autobusų stoties išvyko į Kapčiamiestį 13 val. 10 min., Seirijuose užėjo į vietos parduotuvę, kur jį atpažinusios pardavėjos paskambino bendruoju pagalbos telefonu 112.
Išėjusį iš “Ramunės” parduotuvės Seirijuose D. Armalį pakeleivingas automobilis pavėžėjo iki Straigių kaimo, kur išleido autobusų stotelėje. Čia vyrą sulaikė policijos pareigūnai.
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prašo atsiliepti asmenis, kurie ketvirtadienį galėjo pavėžėti pavojinga liga sergantį asmenį, taip pat minėtu autobuso maršrutu važiavusius asmenis.
Kontaktą turėję asmenys turėtų registruotis koronaviruso testui telefonu 1808 arba susisiekti bendruoju pagalbos telefonu 112.

 


Komentarai

5
Komentuoti
Oho2020-07-24
Sraigiu kaimas?
kests2020-07-24
sušaudyt....
V. R. 2020-07-24
Pats geriausias būdas atsikratyti valdžiukes neitikusiais asmenimis-jei dar neserga, tai įskiepys korona! Visai, kaip iš siaubo filmų, kurie dar neseniai atrodė fantastika. Na, valiai-zudykite ne stribus, lietuvius, kurių ne išvežė į sibirus anais laikais... Ir pamatysite kas jums bus-po to ir dėl to.
to ds zalias2020-07-23
durnius tu, nes jis Alytuje nebuvo, asiliuk!
Dszalias2020-07-23
Na va durnius puse Alytaus uzkrete
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Lietuvaičiai „Lai skamba dainos Lietuvoj“
  • Žydiška gatvelė