23 c Alytus
Trečiadienis, Rugpjūčio 5d.
Alytus
2020 Liepos 22d.
11

Alytaus radijui teismas priėmė palankų sprendimą (PAPILDYTA. ATNAUJINTA)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos paskelbtą patalpų miesto teatre viešą konkursą – nutraukti, tokį sprendimą priėmė Kauno apygardos teismas, ieškinį tenkinęs iš dalies.

Teismas panaikino Alytaus m. savivaldybės negyvenamųjų patalpų ar kitų statinių nuomos komisijos 2020 m. kovo 20 d. sprendimą, kuriuo sporto klubo „Atlanta gym“) pasiūlymas buvo pripažintas viešo konkurso dėl Alytaus miesto savivaldybei nuosavybės teise priklausančių negyvenamųjų patalpų nuomos laimėtoju.

Kovoje dėl patalpų Rotušės a. 2, esančių Alytaus miesto teatre, iš kur pastaraisiais metais transliuoja UAB „Alytaus radijo“ stotis FM99, minėta bendrovė laimėjo ir dar vieną pergalę. Be to, kad artimiausiu metu nereiks ieškoti naujų patalpų, „Alytaus radijas“ atgaus 1 tūkst. 233 Eur bylinėjimosi išlaidų, kurias teismas FM99 naudai priteisė iš atsakovės Alytaus miesto savivaldybės administracijos.

Šiam teismo sprendimui įsiteisėjus naikinamos 2020 m. balandžio 16 d. teismo nutartimi taikytos laikinosioss apsaugos priemonės. Tiesa, sporto klubui „Atlanta gym“ nenaudingas teismo sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu Lietuvos apeliaciniam teismui.

122,46 kv. metrų ploto patalpomis Alytaus miesto teatre UAB „Alytaus radijas“ naudojasi, jas nuomojasi nuo 1999 m., o prieš tai veikė kitame kultūrinės paskirties pastate, medvilnės kombinato kultūros rūmuose (dabar – kultūros centras).

Dalyvaudama Alytaus miesto savivaldybės paskelbtame konkurse dėl patalpų teatre Liudo Ramanausko vadovaujama vietos radijo bendrovė pasiūlė kainą, 2 centais didesnę nei buvo ankstesnėje sutartyje (2,35 Eur už 1 kv. m.), o Antanui Jodaugai priklausantis sporto klubas „Atlanta gym“ panoro nuomotis už 3,15 Eur, todėl buvo pripažintas laimėtoju.

Po Kauno apygardos teismo sprendimo nutraukti patalpų miesto teatre konkursą, turėtų būti skelbiamas naujasis nuomos kvietimas.

PAPILDYTA

Kaip mūsų portalą informavo Alytaus miesto savivaldybės administracijos turto valdymo ir verslo skyriaus patarėja Rasa Abramavičiūtė, kol kas naujas konkursas nebus skelbiamas, bus laukiama, kol pasibaigs apskundimo terminai ir įsiteisės teismo sprendimas.

ATNAUJINTA

Pasak specialistės, nors nuomos konkursas teismo sprendimu buvo panaikintas, tačiau tarybos sprendimas dėl nuomos sutarties nutraukimo liko galioti.


Komentarai

11
Komentuoti
yyyyy2020-07-24
..pagaliau gal triumfuos teisybė ,....o A.Jodauga pasirodo sportininkas,....
valius s.2020-07-23
tegu savivaldybe mano pastata nomoja, visai salia...che,che.
Dalija2020-07-23
Taip ir turėjo įvykti!
nepakeičiamoji2020-07-22
kolegijos direktorė, ginanti asmeninį interesą, bylinėjasi už valdiškus pinigus, savivaldybė teimus pralošdama išlaidas apmoka biudžeto t.y. visų žmonių uždirbtais pinigais, o kiek atvejų dar nežinome ir tylime visi kaip avys galvas nuleidę, gal jau laikas sukrusti
Rodoniem brudam Sabatauskui, Krasnickui, Čečetai, Torpeda laikas per rinkimus gauti ko nusipelnė 2020-07-22
Per rinkimus nebalsuosim už Sabatauską, Krasnicką, Čečetą, Torpedą - Radzevič ( Ūtę )
Ei raudonoji torpeda...2020-07-22
Ex Dievulio ne piemuoju... žino ką daro. Už godumą nesėkmės prasidėjo. Bus dar ir prakeismo nelaimių.
Tegul susimoka tie, 2020-07-22
kurie balsavo, kad radiją iškelti. O kur dar teismas su Vyriausybės atstovu dėl posėdžių transliavimo. Jeigu pralaimės, tai tegul visi tie, kurie balsavo už, susimeta ir susimoka. Būtų labai teisinga, kad ir kolegijos paspirtukai susimoketu teismo išlaidas už bylinėjimosi dėl ponios Remeikienes.
Aras2020-07-22
Sveikinu FM99! Dirbkite ir toliau ieškokite naujų radijaus perliukų ir džiuginkite žmones savo nuoširdumu.
Ffx2020-07-22
Ar Sabatauskas su Cesiuliu somokės iš asmeninių pinigų radio nuostolį
O2020-07-22
kodėl mes visi turėsim mokėti už kažkieno nesąmones, tegul moka tie, kas durnavoja
Klausimas Sabautauskui2020-07-22
p. Juliau, Alytaus bebrai su Čečeta kelia chaosą mieste. Seimo narys užėmęs stručio pozą, tipo nieko nematai, nežinau. Gėda Sabatauskui, Cesiuliui, Čečetai, Krasnickui. Jie provokatoriai
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Lietuvaičiai „Lai skamba dainos Lietuvoj“
  • Žydiška gatvelė