13 c Alytus
Trečiadienis, Rugsėjo 23d.
AlytusTransportas
2020 Liepos 21d.
7

Alytus populiarėja kaip skrydžių virš Baltijos šalių ir Lenkijos poilsio stotelė

titleAlytaus aeroklubo viršininkas Kęstutis Urbanavičius su aviaturistu iš Anglijos ponu Andrew

Nuosavu lėktuvu praskridęs Suomiją, Estiją, Latviją ir beveik visą Lietuvą Alytaus aerodrome nusileido pilotas-sklandytojas iš Anglijos.

Pasak aerodromą prižiūrinčio Alytaus aeroklubo viršininko Kęstučio Urbanavičiaus, pasipildęs aviakuro ir pernakvojęs viešbutyje Dzūkijos sostinėje, ponas Andrew pratęsė kelionę, pakildamas skrydžiui virš Lenkijos.

Alytaus aerodromas, kaip skrydžio vidurys Baltijos šalių ir Lenkijos teritorijoje, populiarėja tarp užsienio aviatorių jau ne pirmus metus iš eilės. Neseniai priešinga kryptimi, iš Lenkijos pusės, su nutūpimu Alytuje, po to per Lietuvą, Latviją ir Estiją į namus Suomijoje nuskrido šios šalies pilotas ponas Harris.

Dar šią vasarą nusileidžiant Alytuje laukiama pilotų su nuosavais lėktuvais iš Šveicarijos ir kitų šalių, o artimiausią šeštadienį aerodrome į trasas po visą Dzūkiją kils Lietuvos sklandymo sporto veteranų čempionato dalyviai, besivaržysiantys dėl LR Seimo pirmininko taurės.


Komentarai

7
Komentuoti
pilieti2020-07-25
Gal išsipagiriok pirma fabrikante☺...
mmmm2020-07-25
juokas ima tokia teritorija o vienas lektuvukas i menesi nusileidzia,pora rengineliu per vasara, o teritorija merdi.||||||Jei nesugeba dirbti direktorius tegu eina poilsiaut,o ne bezda ir triedzia apie kazkoki tai darba kurio realiai nera
Dainius2020-07-22
Direktorių vykit iš teritorijos ir pritraukit investicijas į aerodromą, atnaujinkit, organizuokit renginius, plėskit veiklą, tei ir nekils niekam minčių daryti LEZ nes eilė metų jis yra apleistas iki apsurdo. Kur akrobatų varžybos kur šuoliai parašiutais, kur koncertai ir t.t . pievos nušienavimas tai nėra veikla.
Valdžia mato kad stovi sklypas geras, lygus, kuris gali pasitarnauti surinkti biudžetą tai ir paims nes jis yra NENAUDOJAMAS, IR Urbanavičius tegu nepezi kad jis yra plačiai naudojamas, nes patogu gyventi svetimam name geroje ramioje vietoje
Jis pats nepagrazes2020-07-22
Tai reik ir daryt kazka kad jis nebutu apleistas. Ten pastatytos gamyklos irgi neatrodys grazios.
as2020-07-21
kad apleistas tas aerodromas
Tam pilieciui2020-07-21
Tavo pacio galvoje fabrika reik statyti ???? Va bando jau statyt viena nuodijancia gamykla...su tokiais verslininku protais, istrucys visa miesta...
Pilietis2020-07-21
Ne jokių čia populiarejimu fabrikus statyti kuo greičiau ...
traffix.lt