5 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
DzūkijaPolitika
2020 Liepos 17d.
0

Prezidentas turėjo dirbti Birštone (ATNAUJINTA)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda antradienį, liepos 21 d., dirbs Birštone, kur susitiks su aštuoniais merais, turizmo sektoriaus atstovais, taip pat plaukdamas su merais Nemunu aptars laivybos Nemuno aukštupyje plėtros iššūkius. Tai – jau tradiciniu tapęs kasmėnesinis Prezidento ir jo komandos persikėlimas visai darbo dienai į vis kitą Lietuvos regioną.

Šalies vadovas su komanda daugiausia dėmesio skirs turizmo galimybėms, su regiono turizmo sektoriaus atstovais aptars turizmo situaciją Lietuvoje COVID-19 kontekste, turizmo aplinkos gerinimo aktualijas ir regionų patrauklumo didinimo perspektyvas.

Darbo dienos metu taip pat bus keliami aktualūs klausimai, susiję su savivaldybių savarankiškumo stiprinimu, korupcijos prevencija, viešaisiais pirkimais, ikimokyklinio ugdymo prieinamumu, aplinkosauga, kelių rekonstrukcija, vandentvarkos projektais, ir kiti.

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankysis Nemajūnų dienos centre, kur domėsis paslaugų šeimai, socialinės rizikos vaikams, globėjams, neįgaliesiems, senyvo amžiaus asmenims plėtojimu regione. Taip pat pirmoji ponia susitiks su aktyvia Nemajūnų bendruomene, susipažins su jos veikla ir iššūkiais.

Lietuvos Respublikos prezidentą ir jo komandą darbo dienų regionuose metu nuo šiol lydės prezidento rūmuose įsikūrusio Valstybės pažinimo centro edukatoriai, kurie rengs užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams apie valstybę, pilietiškumą ir prezidento instituciją.

Prezidento patarėjai savivaldybėse susitiks su savo kuruojamų sričių specialistais: globos centrų atstovais, vaiko teisių apsaugos teritoriniais skyriais, administracinio teismo atstovais, regiono policijos ir priešgaisrinės apsaugos pajėgų atstovais, švietimo skyrių ir neformaliojo vaikų švietimo srityje dirbančių NVO atstovais, savivaldybių administracijos direktoriais ir kt.

ATNAUJINTA

Dėl užsitęsusių derybų Europos vadovų taryboje Briuselyje (Belgija) LR prezidento G. Nausėdos numatyti susitikimai su merais ir turizmo sektoriaus atstovais perkeliami į rugpjūčio mėnesį. Į Birštoną liepos 21 d. vyksta prezidento komanda ir pirmoji ponia D. Nausėdienė.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt