2020 Liepos 17d.
2

Dėl bilieto į pusfinalį DFK „Dainava“ kausis su A lygos komanda

titleRezultyviausias šio sezono dainaviškis T. Vitukynas Domanto Aleksyno nuotr.

Paskutinė kelialapį į Lietuvos futbolo taurės turnyro 4-finalį iškovojusi Alytaus DFK „Dainava“ sužinojo savo varžovą, tai – Vilniaus „Riteriai“. Pastaroji komanda 8-finalyje įveikė Gargždų „Bangą“. Dainaviškiai pakeliui link taurės nugalėjo Panevėžio „Ekraną“, Mažeikių „Atmosferą“ ir  Vilniaus BFA.

„Riteriai“ (buvę „Trakai“) – su Alytaus futbolininkais tampriai susijusi A lygos ekipa, iš jos iš į DFK „Dainavą“ šiemet atvyko Matas Radžiukynas ir Ernestas Stočkūnas, o anksčiau rungtyniavo  ir visas būrys dabartinių dzūkų – Ignas Baranauskas, Lukas Kochanauskas, Martynas Vasiliauskas, šiuo metu rezultatyviausias dainaviškis Titas Vitukynas ir kt.

I ir A lygos komandos taurės turnyro 4-finalyje susitiks dar dvejose porose: Kauno „Hegelmann Litauen“ ir „Panevėžys“ bei „Vilniaus Vytis“ ir Marijampolės „Sūduva“, o paskutinėje poroje kausis aukščiausioje lygoje žaidžiantys Kauno ir Vilniaus žalgiriai.

Dėl kelialapio į pusfinalį, kurį jau buvo pasiekusi 2018 m., DFK „Dainava“ kausis Alytaus miesto stadione. Ši aikštė „Riteriams“ taip pat – ne svetima, 2018 m. čia ji nugalėjo Kevn Mauro (Velsas) „Druids” komandą ir palaikoma alytiškių įveikė UEFA Europos lygos preliminarųjį etapą.

Kada Alytuje susitiks DFK „Dainava“ ir „Riteriai“, informuosime.