23 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Alytus
2020 Liepos 15d.
6

Vasara aktyviai ir turiningai: su krepšinio kamuoliu atnaujintose aikštelėse

titleKrepšinio aikštelė (AMS nuotr.)

Vasara – puikus metas sportuoti gryname ore – bėgioti, išmėginti lauko treniruoklius, žaisti futbolą ar krepšinį. Sportuoti alytiškiai gali šalia Alytaus miesto švietimo įstaigų esančiuose sporto aikštynuose.

Prasidėjus šiltajam metų sezonui, atnaujinti kai kurių mokyklų sporto aikštynai – perdažyti krepšinio stovai, pritvirtinti lankai, pakabinti  nauji tinkleliai, tad čia drąsiai krepšinį gali žaisti jam neabejingi alytiškiai.

„Alytus – miestas šeimai, tad norisi, kad vasaros metu jaunimas laisvalaikį leistų turiningai ir aktyviai. Turime sudaryti bent minimalias sąlygas, todėl krepšinio aikštelių atnaujinimas – tai kvietimas sportuoti, turiningai ir sveikai leisti laisvalaikį ir džiaugtis vasara“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

Tinkleliai, lankai ir lentos – jų šiuo metu trūksta ne viename Alytaus daugiabučio namo kieme, kuriame įrengti krepšinio stovai, tačiau greitai situacija pasikeis.

Alytaus miesto savivaldybė ėmėsi tarp daugiabučių gyvenamųjų namų esančių krepšinio aikštelių, kurių teritorijos neįtrauktos į daugiabučiams gyvenamiesiems namams priskirtas teritorijas, įrangos  atnaujinimo darbų. Šiose aikštelėse dar šią savaitę  bus sumontuota 15 tinklelių, 8 lankai ir 4 lentos.

Nauji lankai, tinkleliai ir lentos atsiras ant šalia Vilties g. 18, 30, Žuvinto g. 5,  Šaltinių g. 10, 22, Naujojoje g. 96, Volungės g. 27, Jaunimo g. 2, 34, Statybininkų g. 46, Jazminų g. 36 esančių krepšinio stovų.

Šalia išvardytų daugiabučių minėti įrengimai bus sumontuoti ne atsitiktinai – neseniai Alytaus miesto savivaldybės administracijos specialistai apžiūrėjo daugumą valstybinėje žemėje esančių krepšinio aikštelių ir įvertino įrengimų būklę.

Artimiausiu metu tinkleliai bus pakeisti ir Alytaus miesto savivaldybės įrengtose keturiose sporto aikštelėse, esančiose valstybinėje žemėje.

Tinklelių, lankų ir lentų keitimo darbus atlieka UAB „Žemelda“, o šie darbai Alytaus miesto savivaldybei kainuos apie 3,5 tūkst. Eur.


Komentarai

6
Komentuoti
Taip, mere,2020-07-17
mes irgi buvome vaikais, jaunuoliais ir zaisdavome lauke. Bet tik iki 22valandos, nes tada ilgiau zaisti ar buti gatveje niekas neleisdavo. Ir jeigu jaunimas 22 valanda skirstytusi ir nebezaistu, tai tikrai nebutu nepatenkintu zmoniu. O del fontano miesto centre,tai nezinau kam jis cia taip trukdo ir kodel savivaldybe taip greit prieme nutarima, leidzianti jam veikti iki 22 valandos. Tai juk galite ir apie sporto aiksteliu darbo laika pasakyti arba lenteles pakabinti, nuo kada iki kada gaima zaisti. Ir kad uz taisykliu nesilaikyma bus baudziami.
Pensininkas2020-07-17
Prie Putinų 38-40 sutvarkykit niekam netrukdo kamuolio bumsejimai o norinčių sportuoti daug tik kad nelabai į ką yra kamuolį metyt tuoj kibirą vaikai kabins
kests2020-07-16
triukšmas negerai,o gi ten tvora su varteliais po 23 kabinkit spyną ir spakaina
Vilties42020-07-15
Vilties4namo krepsinio aikstele sutvsrkykit zsidzua dsug jaunimo patys tewai tvarko tai gal galetu savivaldybe bent lenta pakeist su lanku ir isdazyt linijas ar per dsug ksinuoja?ar tik kandziulnikam prie baraku darot?
bendrijos gyventoja 2020-07-15

tikrai griešrai nesutinkame kad būtu krepšinio aikštelė prie daugebučio žiburio 20 .Nemanau kad pačiam merui patiktu bumsėjimas po langais kai aikštele nutolusi vos už 10 žingsniu nuo namo langu .Mes irgi buvom vaikai ir turim savo vaiku bet renkasi netik vaikai o suauge kurie nežinia iš kur atvažiuoja ,vartoja alkoholi po to dar šiukšles palieka o gamtinius reikalus atlieka tiesiog šalia buvusios norfos .Žaidžia iki 24 valandos nekarta kvietėme policija tai kai atvyksta išvaiko juos kita diena vėl taspac ir tas jau tesiasi begalybe metu .
Taigi geriau jau automobiliu aikštelė butu negul bumčikai po langais
Klausimas2020-07-15
Kodėl atnaujinti tik kai kurių mokyklų sporto aikštynai, o ne visų? Kodėl sukuriama tokia nelygybė?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose