1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
DzūkijaLaisvalaikis ir kultūra
2020 Liepos 15d.
1

Koncertai Dzūkijoje: naujame „Greenhouse“, „Bunda roko“, „Swampfest“, Metelių ir „Yaga“ festivaliuose

titleNuotraukų galerijaLiepos 25-26 d. pirmuosius lankytojus Alytuje ketina priimti Žaliojoje gatvėje besikuriantis „Greenhouse“

Atgyja tikro garso renginiai Dzūkijos sostinėje ir visame krašte.

Alytuje šiemet nebus koncertų nepašykštėdavusių „Jotvos vartų“, bliuzo festivalio, neįvyks ir tarptautinio subkultūrų festivalio „Zoofest“ sugrįžimas, tačiau kai kurių gyvųjų scenų pandemijos grėsmė nesustabdė ir į savo renginius jos kviečia ne kitą, o šią vasarą.

Liepos 24-25 d. „Swampfest“ kviečia į Varėnos rajoną, kur planuoja susiburti muzikos atlikėjai iš Lietuvos („Egomašina”, „Ministry of echology”, „Toro bravo”) , Latvijos („Tesa“), Lenkijos („Fertile hump“) ir Estijos („Sociasylum“).

Liepos 24 d. prie Prelomčiškės piliakalnio galima išgirsti „Jonį“, o liepos 25 d. pačiuose Lazdijuose – Jurgį Didžiulį ir „Man-go“.

Liepos 25-26 d. pirmuosius lankytojus Alytuje ketina priimti Žaliojoje gatvėje besikuriantis „Greenhouse“ kultūrinis „šiltnamis“.

„Jūs per „Patreoną“ suaukojate beveik 200 eurų per mėnesį. Jau dabar sukaupėme virš 600 eurų. Laikas ir mums atiduoti duoklę“, - skelbia „Greenhouse“ kuriantys Oganes ir Rūta Arakėlian, liepos 25 d. dovanosiantys regio muzikos atlikėjų „Dža Dža Dziady“ (Lenkija), o liepos 26 d. – „Swampfest“ svečių „Fertile hump“ nemokamus koncertus.

Liepos 29 d. prie Alytaus kultūros centro – antrasis „Vasaros fontanas“ su Deivido Basčio, „KZK on TV“ ir Aistės Rocevičiūtės muzikiniais pasirodymais.

Rugpjūčio 5 d. Alytaus miesto stadione koncertuos grupė „Svaras 409”, savo pasirodymą skirsianti auksinės „Dainavos“ futbolininkų 45-mečiui.

Rugpjūčio 7-8 d. muzikinis cukrus ir druska bus „barstoma“ Lazdijų rajone, kur pirmą dieną ant ežero kranto skambės „Metelio bangos“ popdainos, o kitą dieną – sunkusis ir lengvesnis rokas su „Garma“, „Motorizer“, „Rattlesnake“, SMK, „Stresu“ ir „Titus“.  

„Dalinamės gera žinia: 6-asis „Bunda rokas“ šiemet bus! Skelbiame 3 pirmas koncertinio 2020 metų sąrašo grupes, rugpjūčio 15 d. pasirodysiančias Bundorių scenoje“, - skelbia tradicija Alytaus rajone virtęs renginys, pernai sukvietęs muzikos grupes net iš 7 šalių. Dėl ne nuo organizatorių priklausančių COVID-19 aplinkybių užsienio grupių geografija 2020 m. renginyje – vis dar atviras klausimas, tačiau prie koncertų Bundoriuose ir Rumbonyse jau prisijungė, dalyvavimą patvirtino muzikiniai kolektyvai ne tik iš Lietuvos, praneša „Bunda rokas“, pirmame dalyvių trejete įvardijęs dainuojamosios poezijos, bliuzo ir roko grupes („Dikvash“, „Gedimino sapnas“ ir „Still runners“).

PAPILDYTA

Į Varėnos rajone esančiose Kukiškėse įsikursiantį Absurdistaną rugpjūčio 6-10 dienomis kviečia „Yaga gathering“ festivalis.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
Urtė2020-07-16
Kas yra " greenhous"? Alytui lietuvių kalba netinkama?
traffix.lt