23 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Dzūkija
2020 Liepos 14d.
9

Bažnyčia: iš Metelių iškeliamas Prajara, iš Seirijų – Bitkauskas, iš Liškiavos – Cikana

titleLiškiavos Švč. Trejybės bažnyčiaAlytausgidas.lt nuotr.

Dzūkijoje ilgai kunigavę žinomi dvasininkai priversti keisti parapijas. Iš Metelių iškeliamas Vytautas Prajara, iš Liškiavos – Jonas Cikana.

Miroslavo kunigui Miroslav Dovda teko ne tik Santaikos klebono, tačiau ir Vilkaviškio vyskupijos tribunolo viceoficiolo pareigos.

Iš Seirijų iškeliamam Sigitui Bitkauskui patikėta Lietuvos policijos sielovada,

Nemažai permainų – ir Pilnų namų bendruomenės Dievo Gailestingumo koplyčioje Panaroje bei kitose Vilkaviškio vyskupijos parapijose.

V. Prajara yra atleidžiamas iš Metelių Kristaus Atsimainymo parapijos klebono, Švč. Mergelės Marijos Rožinio Karalienės, (Kryžių) diecezinės šventovės rektoriaus ir Lazdijų dekanato dekano pareigų, o skiriamas Seirijų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bei Krikštonių Kristaus Karaliaus parapijų klebonu.

S. Bitkauskas yra atleidžiamas iš Seirijų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės ir Krikštonių Kristaus Karaliaus parapijų klebono pareigų ir yra išleidžiamas sielovadai Lietuvos policijoje, o taip pat skiriamas Prienų Kristaus Apsireiškimo parapijos rezidentu.

Jonas Baliūnas yra atleidžiamas iš Prienų Kristaus Apsireiškimo ir Naujosios Ūtos Šv. Vincento Pauliečio parapijų klebono ir Prienų dekanato dekano pareigų ir yra skiriamas Metelių Kristaus Atsimainymo parapijos klebonu, Švč. Mergelės Marijos Rožinio Karalienės, (Kryžių) diecezinės šventovės rektoriumi ir Lazdijų dekanato vicedekanu.

Nerijus Žvirblys paliekant visose kitose pareigose (Lazdijų parapijos klebonas, Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos kapelionas) yra atleidžiamas iš Lazdijų dekanato vicedekano pareigų ir yra skiriamas šio dekanato dekanu.

J. Cikana yra atleidžiamas iš Liškiavos Švč. Trejybės ir Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijų klebono bei iš Pilnų namų bendruomenės Dievo Gailestingumo koplyčios rektoriaus pareigų ir skiriamas Kybartų Eucharistinio Išganytojo parapijos klebonu bei Kybartų pataisos namų kapelionu.

Vidmantas Striokas yra atleidžiamas iš Bagotosios Šv. Antano Paduviečio, Nemirų Šv. Dvasios ir Višakio Rūdos Šv. vysk. Stanislovo parapijų klebono pareigų ir skiriamas Liškiavos Švč. Trejybės parapijos klebonu ir Pilnų namų bendruomenės Dievo Gailestingumo koplyčios rektoriumi.

Paulius Marčiulionis paliekant visose kitose pareigose (Leipalingio parapijos klebonas) yra skiriamas Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos klebonu.

Vaidotas Labašauskas paliekant visose kitose pareigose (Marijampolės pataisos namų kapelionas, vyskupijos sielovados moderatorius) yra atleidžiamas iš Kybartų Eucharistinio Išganytojo parapijos klebono pareigų ir Kybartų pataisos namų kapeliono pareigų ir skiriamas Prienų Kristaus Apsireiškimo ir Naujosios Ūtos Šv. Vincento Pauliečio parapijų klebonu ir Prienų dekanato dekanu.

Vitalij Volodkovič yra atleidžiamas iš Prienų Kristaus Apsireiškimo parapijos vikaro pareigų ir skiriamas Bagotosios Šv. Antano Paduviečio, Nemirų Šv. Dvasios ir Višakio Rūdos Šv. vysk. Stanislovo parapijų klebonu.

Eugenijus Naujalis yra atleidžiamas iš Krosnos Šv. apaštalo evangelisto Mato ir Šeštokų Švč. Mergelės Marijos Nuolatinės Gelbėtojos parapijų klebono pareigų ir skiriamas Lukšių Šv. Juozapo bei Sutkų Švč. Mergelės Marijos, Belaisvių Vaduotojos parapijų klebonu.

Valdemaras Smulskis yra skiriamas Krosnos Šv. apaštalo evangelisto Mato ir Šeštokų Švč. Mergelės Marijos Nuolatinės Gelbėtojos parapijų klebonu.

Raimundas Žukauskas paliekant visose kitose pareigose (Alytaus dekanato vicedekanas, Simno parapijos klebonas) yra atleidžiamas iš Santaikos Kristaus Karaliaus parapijos klebono pareigų.

M. Dovda, paliekant visose ankstesnėse pareigose Miroslavo parapijoje, skiriamas Santaikos Kristaus Karaliaus parapijos klebonu bei Vilkaviškio vyskupijos tribunolo viceoficiolu.


Komentarai

9
Komentuoti
Naujausia Vatikano instukcija:2020-07-31
PANAIKINTOS VISOKIOS ROTACIJOS. KLEBONAI SKIRIAMI NERIBOTAM LAIKUI.( Šituos dar suspėjo "rotuoti".)
Jule2020-07-23
Reikejo anksciau rotuot o ne po 30 darbo metu viska nurasyt
pilypas2020-07-21
sako,bus dar blogiau.
Lakvastas2020-07-17
Vida, Dievas yra ir liežuvautojos gaus ko nusipelnę
ukininke2020-07-16
nusivyliau rotacija Galvojau kad daugu klebona iskels
Vida2020-07-15
Gaila gerb. kunigo Prajeros, puikus dvasininkas ir žmogus. Jo didžiausias nuopelnas - Kryžių šventovė. Gražiai bendravo su vietos bendruomene, aktyvino jaunimą.
Įdomu, kuo nusikalto, kad sulaukė tokio pažeminimo?!?
Kas "ėdė" kleboną seniai aišku, bet kodèl net vyskūpas taip žiauriai pasielgė.
Metelių parapiją apgaubė juodi debesys .Dievas atlygins , kas ko vertas !!!
Alytus 2020-07-15
Tarpukariu teisejai taip pat buvo rotuojami kas penki metai visu i kita miesta.
Valdas 2020-07-15
Ne. Kunigo toks darbas. Yra rotacija. Tiesiog kartas nuo karto jiems keicia parapijas.
ALGIS2020-07-15
ar uz nuopelnus iskels
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose