17 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
Rėmėjų turinys
2020 Liepos 14d.
0

Polių gręžimas: kada verta pasvarstyti apie šias paslaugas?

title

Pamatų įrengimas visuomet reikalauja ypatingo atidumo, todėl gana dažnu klausimu tampa tai, kokios galimybės galėtų būti pačiomis palankiausiomis. Poliu grezimas – tai viena iš galimybių, padedančių paspartinti pamatų įrengimo procesą ir garantuoti geriausią rezultatą, todėl toks sprendimas tikrai gali būti vienas palankiausių. Jei dvejojate, ar būtent ši galimybė galėtų būti pačia palankiausia, svarbiausi gręžtinių polių privalumai gali padėti kur kas paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą, taigi, apžvelkime pačius svarbiausius.

Statybinių medžiagų taupymas

Pamatų įrengimui neretai tenka skirti ganėtinai didelį betono ir armatūros kiekį, tačiau tuomet, jei nusprendžiama rinktis gręžtinius polius, sunaudojamų medžiagų kiekis tampa net keturiasdešimt procentų mažesnis. Būtent tai leidžia užtikrinti, kad konstrukcijos įrengimo kaštai nebus labai dideli, taigi, net ir esant ribotoms finansinėms galimybėms toks pasirinkimas gali būti palankus. 

Dar trumpesnis pamatų įrengimo laikas

Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad polių gręžimas – ilgas ir sudėtingas procesas, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Pasirinkus spraustinių polių įrengimą tenka atlikti kur kas mažiau darbų, be to, jie reikalauja gerokai mažiau laiko. Natūralu, kad pamatų įrengimui įprastai yra samdomi šios srities specialistai, ir tuomet, jei darbai trunka ganėtinai ilgą laiką, paslaugų kaina tampa didesnė. Kas kita, jei pamatų įrengimo technologija reikalauja kur kas mažiau pastangų, taigi, tai gali padėti sutaupyti tikrai nemažai laiko.

Didesnė laikomoji galia

Visada svarbu pasirūpinti, kad pamatai būtų pakankamai patvarūs ir galėtų atlaikyti dideles apkrovas, todėl gręžtiniai poliai neabejotinai gali būti viena palankiausių galimybių. Toks pasirinkimas leidžia užtikrinti, kad konstrukciją  prilaikanti galia bus tikrai didelė, todėl polių gręžimas yra tikrai palankus ir tuomet, jei pastatas yra ganėtinai masyvus. Gręžtinių polių pritaikymo galimybės yra iš tiesų nemažos, taigi, apie tokį sprendimą verta pamąstyti iš tiesų dažnose situacijose.

Genialu, tačiau paprasta

Turbūt ne kartą yra tekę girdėti frazę, kurioje teigiama, kad genialumas slypi paprastume, ir tą tikrai galėtume pasakyti ir apie spraustinių polių įrengimą. Tokie pamatai yra įrengiami pagal ganėtinai paprastą technologiją, ir atlikus kelis veiksmus galima užtikrinti tikrai puikų rezultatą. Veiksmų seka atrodytų maždaug taip: pirmiausia įgręžiamas plieninis vamzdis, į kurį įstatomas armatūros karkasas, o tuomet jis yra užpildomas betonu. Galiausiai tereikia ištraukti vamzdį bei sutankinti betoną.

Sprendimas esant bet kokiam gruntui

Palanku ir tai, kad polių gręžimas yra galimas ir tais atvejais, kuomet gruntas yra pernelyg nestabilus. Tokiu atveju įvairių kitų tipų pamatų taikymas ne visada yra įmanomas, tačiau gręžtiniai poliai gali būti įrengiami praktiškai visada. Taip pat tokia galimybė puikiai pasiteisina ir tuomet, kada gruntinio vandens lygis yra ganėtinai aukštas, tačiau prieš užsakant gręžtinių polių įrengimą visada yra pravartu pasitarti su specialistais. 

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt