0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Transportas
2020 Liepos 14d.
0

Pastebi besikeičiančius keleivių įpročius

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Atnaujinus tarpmiestinį autobusų susisiekimą po karantino populiariausi maršrutai buvo į Vilnių. Dabar situacija keičiasi, reisai į sostinę yra tie, kurie sunkiausiai sugrįžta į prieš metus buvusią situaciją, stebisi vežėjai ir mėgina sieti su sumažėjusia mokslų apimtimi studentams ir įvairių kursų, tobulinimosi programų dalyviams.

Didžiajai daliai ugdymosi persikėlus į nuotolinį mokslą šių keleivių bent laikinai vežėjai neteko, taip pat keičiasi žmonių, įmonių įpročiai.

Kol kas į autobusus sugrįžo du trečdaliai keleivių lyginant su praėjusiais metais, o didžiausias srautas – į pajūrį, kur link eismas organizuojamas tokiomis pat apimtimis, kaip ir 2019 metų vasarą, nors keleivių skaičius neatitinka praėjusių metų. Nors pasiūla yra tokia pati, keleivių sulaukiama apie 80% srauto lyginant su praėjusiu sezonu.

Vežėjai mini, kad po karantino pasikeitė ir bilietų pirkimo tendencijos – keleiviai rečiau perka bilietus kasose, tačiau internetinės bilietų prekybos skaičiai grįžta į įprastas vėžes.  Pardavimai bilietų kasose atsigauna sunkiai, tai būtų apie 55% iki tol buvusių pardavimų stotyje.

Elektroninė prekyba tarpmiestiniais bilietais galima sakyti sugrįžo į įprastus skaičius – svyruoja tarp 90-100% lyginant su praėjusiais metais. Tarptautiniame susisiekime kol kas internetu parduodama apie 20% bilietų, lyginant su 2019 metų vasara, o tam įtakos turi vis dar ribojamas keliavimas tarp šalių, žmonių atsargumas.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt