0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
SportasFutbolas
2020 Liepos 15d.
15

Naujokais pasipildę dainaviškiai prasibrovė į Lietuvos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalį

titleDomanto Aleksyno nuotr.

Lietuvos futbolo taurės turnyro 8-finalio rungtynes Alytaus DFK „Dainava“ žaidžia Vilniuje su BFA, ankstesniuose turuose įveikusia Kėdainių „Nevėžį“ ir Kazlų Rūdos „Šilą“.

Pakeliui link kovos dėl 4-finalio DFK „Dainava“ Panevėžyje po pratęsimo ir baudinių nugalėjo atgimimo rungtynes žaidusį „Ekraną“ ir Mažeikių „Atmosferą“.

Susitikimą Vilniuje dainaviškiai pradėjo į starto vienuolikę įtraukę iš Lietuvos čempionės „Sūduvos“ grįžusį saugą Renatą Banevičių, o taip pat dar vieną alytiškį, DFK „Dainavoje“ debiutuojantį saugą Ernestą Stočkūną. Pastarasis futbolininkas, šiame sezone, atstovaudamas Vilniaus „Riterių“ dubleriams, I lygoje jau pasižymėjo 4 kartus, tad tikimasi, kad savo taikiklį pritaikys ir dzūkų gretose.

Ant atsarginių suolelio treneris Povilas Baliukonis taip pat gavo pastiprinimo, iš „Sūduvos“ į gimtojo Alytaus ekipą grįžusį gynėją Vakarį Kalėdą.

25 min., po greitos BFA atakos, DFK „Dainavos“ vartininkas Martynas Matijoška buvo priverstas kamuolį traukti iš vartų tinklelio. 0:1.

36 min. priešais vilniečių vartininką greičiau už jų gynėjus atsidūrė Lukas Kochanauskas ir kamuolį nukreipęs į vartus rezultatą išlygino. 1:1. Po traumos, gautos pirmojo kėlinio pabaigoje, į aikštę antroje susitikimo pusėje Lukas neįbėgo, jį pakeitė Alanas Marčiukaitis.

Dainaviškiai keitimą atliko ne tik puolimo dalyje, tačiau ir gynyboje, kur vietoje Luko Genevičiaus ėmė žaisti V. Kalėda. 

74 min. DFK „Dainavos“ legionierių Ruslan Kisil iš Ukrainos pakeitė Titas Buzas.

79 min. alytiškius į priekį išvedė įvartį galva įmušęs A. Marčiukaitis. 2:1.

81 min. R. Banevičių pakeitė pirmą kartą į DFK „Dainavos“ sudėtį šiame sezone įtrauktas naujasis legionierius, anglų ir amerikiečių futbolo akademijų auklėtinis, buvęs įvairių Anglijos, Australijos, Ispanijos, Kroatijos komandų žaidėjas, puolimo grandies atstovas Lorenzo Qerimi.

90 min. teisėjas Donatas Šimėnas pridėjo 4 žaidimo minutes.

Dainaviškių pergalė 2:1!

Į Lietuvos futbolo taurės turnyro 4-finalį taip pat pateko ir dėl kelialapio į pusfinalį, kuriame DFK „Dainava“ žaidė 2018 m., irgi kovos 8-finalyje Kretingoje „Miniją“ įveikusi Marijampolės „Sūduva“ (3:0), sostinės „derbyje“ „Viltį“ apraminęs „Vilniaus Vytis“ (4:0), „Sveikatą“ Kybartuose sutvarkęs „Kauno Žalgiris“ (4:0), Gargždų „Bangą“ Vilniuje nurungę „Riteriai“ (2:0), išvykoje „Jonavą“ patiesęs „Panevėžys“ (3:0), svečiuose prieš „Šiaulius“ laimėjęs Vilniaus „Žalgiris“ (2:0) ir Plungėje „Babrungą“ nugalėjęs Kauno „Hegelmann Litauen“ (4:1).

 


Komentarai

15
Komentuoti
Kam2020-07-18
Dainavai, jau geriau prisidėti finansiškai senelių namams.
Ponams 2020-07-17
Ponai vidzgiriui 100% miėsto parama, ir nei kapeikos iš rėmėjų. Ir kas iš to? O viska sudėjus vidzgiris iš savivaldybės gauna 50000. Ir žaidže 2oji lygoj. Matom kad ir rezultatais nestebina. Taip kad ponai netuščežodžiaukit o patys prisidėkit, nors futbolo palaikymu ir aplodismentais. Dainavai sėkmės ir gero sezono
Galvotojui2020-07-16
Šiai dienai, savivaldybės parama mažiau nei 50%, tai prisidėkime visi ir nereikės savivaldybės, su ponia N. M.
Galvoju2020-07-16
Eiti į A lyga visi nori, bet nevisi gali. Dainavai tik su miesto ir kelių rėmėjų parama, neįmanoma misija.
Tai aišku2020-07-16
Komanda tinka ir patinka ir reikia eiti į A. O dėl sudėties tai manau vadovybė irgi kvailiai nėra kvaila ir supranta, kad sudėtis turės keistis.
Lyga2020-07-16
Su sita komanda i a lyga?;Dnejuokink;D
Nu2020-07-16
Tik A lyga su šia komandos sudėtimi.
Tai atsirastų nuo visų po 0-6 pradžiai.
Nematau nei vieno A lygos pagrindo žaidėjo.
Alytiškis2020-07-16
Kokia dar A lyga? Reikia džiaugtis, kad burtai sėkmingi
kests2020-07-16
šaunuoliai...futbolas Alytų valdo, o tai užsiciklinom krepšinis,krepšinis-antra religija. Prikepė krepšinio aikštelių, ofutbolui mažoka. laukiam futbolo maniežo-ar ceciulis pažadą tesės. o Dainavai į aukščiausią lygą ar net europą linkiu
A lyga2020-07-16
Juokais ne juokais kalbant bet manau tikrai su šia komanda galima eiti į A lyga komanda kovinga rezultatai parodo už save plius priminkite ką ten reikia Dainavai padaryt kad per taurės formatą į Europos atranka patektų?
A lyga2020-07-16
I a lyga juos;D
Romasis2020-07-15
Saunuoliai didziausi sveikinimai!!!
Aurimas2020-07-15
Kada burtai toliau niekur nerandu
Edgaras2020-07-15
Nesinori po pergalės kritikuoti, bet niekaip nesuprantu kaip pusė gyvenimo žaisdami, mokydamiesi futbola, nesugebama susistabdyti kamuolio po perdavimo.. apie smūgius link vartų sunku kažką irgi sakyti, ant Volungės nuėjęs kaimynas virpstą drebina rimčiau
Aurimas2020-07-15
Pagaliau pasakysiu ne Kritika pasakysiu. Šaunuoliai pagaliau. ALYTUS
traffix.lt