0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
SportasFutbolas
2020 Liepos 8d.
0

Šviesiaplaukis jaunuolis iš Lietuvos su plačia šypsena veide grįžo į aikštę Kroatijoje

titleP. Golubickas

Po priverstinės mėnesio pertraukos į aikštę grįžo Velika Goricos (Kroatija) žaidėjas Paulius Golubickas. Patyręs traumą, po žandikaulio operacijos futbolininkas reabilitaciją praleido grįžęs į Lietuvą, kur buvo dažnas svečias ir buvusios savo komandos, Alytaus DFK „Dainava“ rungtynėse.

„Šviesiaplaukis jaunuolis su plačia šypsena veide", - taip kroatai pristato P. Golubicką, kuris birželio 6 d. rungtynėse Koprivnicoje su „Slaven Belupo“, šeštą minutę, susidūrė su varžovų gynėju Tomislavu Božičiumi ir po žandikaulio dvigubo lūžio atsidūrė ligoninėje. 

Pasak gydytojų, Paulius sveiksta greičiau, nei tikėtasi.

„Gorica“ žaidėjas, besigydydamas Lietuvoje, žiūrėjo futbolą Lietuvoje, o taip pat stebėjo, kaip sekasi jo komandai.

Didžiausias iššūkis po operacijos buvo, kaip maitintis. 

Iš pradžių buvo sunku, valgyti pavykdavo tik susmulkintą maistą, jogurtus ir kokteilius, dabar - jau ir kitą maistą, aišku,  minkštesnį ir mažesniais gabalėliais.

Gydydamasis ir negalėdamas valgyti pilnaverčio maisto P. Golubickas prarado kelis kilogramus.

Futbolininkui vis dar sunku kalbėti, tačiau jis negaili gerų žodžių dabartiniam „Gorica“ žaidimui ir tikisi, kad jau greit nebus tik žiūrovas.

Iki sezono pabaigos likus trims turams Velika Goricos komanda su 47 taškais užima 6 vietą ir nuo viena pozicija aukščiau esančio Splito „Hajduk“ atsilieka 7 taškais.  

Pilnai pasveikęs P. Golubickas į aukščiausią Kroatijos aukščiausią lygą planuoja sugrįžti nuo kito sezono pirmojo turo, o jo kontraktas pasirašytas iki 2024 metų.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt