21 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Krepšinis
2020 Liepos 6d.
0

Alytaus vasaros ekipoje sužibo italų vertinamas B. Bagdonavičius

titleNe tik rezultatyviu, tačiau ir įspūdingu žaidimu Alytaus „Dzūkijos“ vasaros komandoje 3x3 turnyre Palangoje pasižymėjo Italijoje žaidžiantis B. Bagdonavičius (nuotraukoje – antras iš kairės)

Pirmą kartą po karantino ir nutrauktų visų Lietuvos lygų sezonų į aikšteles sugrįžo krepšininkai. Jie susitiko Palangoje surengtame 3 prieš 3 turnyre. Pirmame iš planuojamų 3 etapų kovojo 12 komandų, tarp jų – ir „Dzūkija“.

Alytaus komanda A grupėje 21:15 įveikė Klaipėdos „Neptūną“, 19:17 – „Legendas“ su broliais Lavrinovičiais ir pateko į ketvirtfinalį. Jame dzūkai 11:14 nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždėms“.

Ne tik rezultatyviu, tačiau ir įspūdingu žaidimu „Dzūkijos“ vasaros komandoje pasižymėjo Italijos trečioje lygoje užtikrintai (taškų vidurkis – 17,6) pastaruosius tris sezonus rungtyniaujantis Benas Bagdonavičius, „Neptūnui“ sumetęs 11, „Legendoms“ – 9. Jį sustabdyti (2 tašk.) ketvirtfinalyje pavyko Pasvaliui, kurio sudėtyje žaidė ir Dzūkijos krepšinio auklėtinis Laurynas Balkūnas (2 tašk.).

Pasaulio sporto žiniasklaidą sudominęs B. Bagdnovičiaus prasiveržimas per „Neptūno“ kapitoną Simą Galdiką:

Be ryškiai sužibusio B. Bagdonavičiaus „Dzūkijos“ taškus pelnė Mintautas Bulanovas, Artūras Jomantas ir Tomas Pačėsas jaunesnysis.

Pirmąjį 3 prieš 3 turnyro etapą laimėjo Utenos „Juventus–Uniclub Casino“ (100 taškų), finale nugalėjusi Kauno rajono „Taurą“ su Jonu Mačiuliu (80 tašk.), trečią vietą užėmė Šakių „Vytis–Gulbelė“ (70 tašk.), paskui išsirikiavo Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (60 tašk), Alytaus „Dzūkija“ (50 tašk.), Panevėžio „Lietkabelis“ (45 tašk.), „Šiauliai“ (40 tašk.), Klaipėdos „Neptūnas“ (35 tašk.), Prienų „CBet“ (20 tašk.), Kėdainių „Nevėžis“ (18 tašk.), „Legendos (16 tašk.) ir Vilniaus „Rytas–Perlas“ (14 tašk).

Likusieji turnyro etapai Palangoje – liepos 10–11 ir 16–17 d., į finalą liepos 24–25 d. pateks 8 geriausios atrankos turų komandos, besivaržysiančios dėl 74 tūkst. eurų prizinio fondo.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose