0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
SportasFutbolas
2020 Liepos 6d.
0

Pagaliau laimėjo D. Vencevičiaus komanda

title

12 turų – tiek laiko, net nuo 2019 m., pergalės laukė Suvalkų (Lenkija) „Wigry“ komanda, ji rezultatu 2:0 įveikė Jastšembo Zdrujaus GKS „Jastrzębie“.

Įdomu, kad beveik 8 mėnesius (įskaitant karantino laiką) lauktą pergalę vygriai iškovojo prieš tai atsisveikinę net su 7 pagrindinės sudėties žaidėjais ir juos pakeitę jaunaisiais savo auklėtiniais.

Pergale prieš 12-ą vietą užimančią GKS „Jastrzębie“ (38 tašk.) alytiškio Donato Vencevičiaus auklėtiniai padidino teorines galimybes pakilti iš paskutinės vietos.

18-oje pozicijoje dabar esantys „Wigry“ turi 23 taškus, o artimiausiose rungtynėse liepos 10 d. susitiks su išlikti I lygoje siekiančia, šiuo metu 16-a komanda Opolės „Odra“ (36 tašk.).

Liepos 14 d. „pakutenti“ nervus „Wigry“ dar galės šiuo metu saugioje 15-oje vietoje esančiai Novi Sačo komandai „Sandecja“ (37 tašk.). Priešpaskutines sezono rungtynes liepos 17 d. vygriai išvykoje žais su 8-a lygos ekipa Gloguvo  „Chrobry“ (40 tašk.), o finišuos liepos 25-osios susitikimu namuose su šiuo metu 14-a lygos vienuolike Sosnoveco „Zagłębie“ (38 tašk.).

Vadovavimą Suvalkų komandai po jos trenerio Paweł Cretti atleidimo praėjusį mėnesį perėmęs D. Vencevičius jau neturi galimybių vygrių išsaugoti I lygoje (į II lygą krenta 3 paskutinės komandos, o nuo saugios 15-os vietos Suvalkus skiria jau 14 taškų), tačiau sieks pirmenybes baigti kito sezono kovoms jaunimą įkvepiančiu finišu.

Į aukščiausią Lenkijos futbolo lygą pretenduoja dvi I lygos komandos, arčiausiai patekimo į „Ekstraklasa“ – Bielsko Bialos „Podbeskidzie“ (59 taškai) ir Meleco „Stal“ (58 tašk.), o dar kitos (Poznanės „Warta“, Radomo „Radomiak“, Legnicos „Miedź“ ir Tychų „Tychy“) siekia peržaidimo rungtynių su aukščiausios lygos klubais.

I lygos geriausios komandos pakeis iš „Ekstraklasa" iškritusias – Lodzės LKS, Gdynės „Arką" ir Kelcų „Koroną".


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt