24 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Sportas
2020 Liepos 4d.
0

Pirmas pokarantininis kanupolas Lietuvoje surengtas Alytaus rajone

titleNuotraukų galerija

Po karantino Lietuvoje pirmosios kanupolo varžybos Dauguose. Čia, Alytaus rajone, po ilgos priverstinės pertraukos kanupolo sporto atstovai surengė atviras taurės varžybas – „Daugai Open 2020“.

Varžybas organizavo Alytaus rajono meno ir sporto mokykla (Alytaus r. MSM), teisėjavo vyr. teisėjas, mokyklos treneris Mantas Atmanavičius. Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: jaunučių U-16, jaunių U- 18 ir vyrų. Dalyvavo Daugų, Alytaus ir Trakų komandos.

Baidarininkai pasiilgę varžybų su dideliu noru ir dideliu atkaklumu kovojo aikštelėje. Jaunučių grupėje sėkmingai žaidė Trakų jaunieji baidarininkai. Jie finale nugalėjo šeimininkų Daugų komandą. Trečiąją vietą laimėjo Alytaus vaikų ir jaunimo rankinio klubo (VJRK) komanda.

Jaunių grupėje irgi triumfavo Trakai. Finale žaidė su Alytaus SRC komanda. Įtemptose rungtynėse atkakliai kovojo abi komandos ir nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui rezultatas buvo lygus. Buvo skirtas pratęsimas iki auksinio įvarčio nugalėtojui išaiškinti. Pratęsime sėkmė lydėjo Trakų sportininkus, jie pirmieji pelnė įvartį ir iškovojo pergalę. Tapo šios amžiaus grupės nugalėtojais. Antrą vietą užėmė Alytaus SRC auklėtiniai, treri liko Daugai.  

Vyrų grupėje finale žaidė Alytaus ir Trakų komandos. Atkakli rungtynių pradžia, daug klaidų darė tiek viena, tiek kita komanda. Pirmame kėlinyje nei viena komanda neįgijo pranašumo. Antrajame kėlinyje alytiškiai įsižaidė ir atitrūko nuo varžovų, bei iškovojo pergalę 9:5.

Varžybas stebėjo Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas ir savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė.

Dėl šalyje paskelbto karantino sportininkai tris mėnesius neturėjo galimybės dalyvauti varžybose. Tai atsiliepė ir sportininkų žaidimui. Tikimasi, kad kanupolininkams grįžtant į vėžes, normalizuosis treniruotės, varžybinė veikla, sportininkai atsigaus ir demonstruos gerą, solidų kanupolo žaidimą. Kitos kanupolo varžybos planuojamos liepos mėnesį Trakuose ir Alytuje.

Varžybas Dauguose rėmė Alytaus rajono savivaldybė ir informaciniai partneriai.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose