0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
VideoreportažaiSportasFutbolas
2020 Liepos 3d.
21

Pirmas DFK „Dainava“ pralaimėjimas – „Jonavai“ (VIDEO. KOMENTARAS)

title

Po 5 metų pertraukos prie pagrindinės Alytaus futbolo komandos vairo grįžęs FA „Dainava“ trenerių Povilo Baliukonio ir Nerijaus Bartkevičiaus duetas ir jų auklėtiniai iš DFK „Dainavos“ siekė 5 iš eilės pergalės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse.

Dainaviškiai priėmė ne taip seniai A lygoje rungtyniavusią „Jonavą“, kuri, kaip ir šeimininkai, buvo tarp 5 dar nepralaimėjusių I lygos komandų.

Kaip sakė DFK „Dainava“ treneris P. Baliukonis, su „Jonava“ „bus labai sunku, reikės žaisti dar geriau, bet tikimės pergalės“.

Taškus šiemet „Jonava“ buvo praradusi tik lygiomis (1:1) išsiskyrusi su dar viena nepralaimėjusia lygos komanda – Kauno „Hegelmann Litauen“, o taurės turnyre, kaip ir alytiškiai, pateko į trečiąjį etapą. „Jonava“ – buvusi DFK „Dainavą“ prieš kelis sezonus treniravusio Donato Vencevičiaus komanda, iš kurios jis ir atvyko dirbti į gimtąjį Alytų. Atvirkščiai, iš Dzūkijos sostinės į Jonavą yra kėlęsis buvęs dainaviškių treneris Darius Gvildys. Jonaviškių gretose šiame sezone – du buvę dainaviškiai – gynėjas Benas Spietinis ir saugas Artūras Rocys.

DFK „Dainava“ starto vienuoliktuko sudėtyje rungtynes su „Jonava“ pradėjo vartininkas Airidas Mickevičius, žaidėjai Domas Ivanauskas, Ruslan Kisil, Lukas Kochanauskas, Nedas Labukas, Oskaras Lukošiūnas, Matas Radžiukynas, Linas Savastas, Martynas Vasiliauskas, Titas Vitukynas ir Gustas Zabita.     

35 min., po varžovų kelto kampinio, neatsirado šeimininkų žaidėjo, kuris išmuštų kamuolį iš baudos aikštelės, o jonaviškiai smūgiu nuo 5-6 metrų pelnė pirmąjį įvartį.

0:1. Po pirmosios rungtynių dalies pirmavo svečiai.

Antras kėlinys baigėsi be įvarčių nors ir su įspūdingomis L. Kochanausko „žirklėmis“. Deja, pirma DFK „Dainava“ nesėkmė šiame sezone.

Trenerio P. Baliukonio komentaras po pralaimėjimo:

Taškus šiame ture prarado ir turnyro lentelės lyderis, praėjusio sezono čempionas Telšių „Džiugas“, namie 1:1 sulygęs su Vilniaus „Riterių“ dubleriais, kurių įvartį pelnė alytiškis Ernestas Stočkūnas.

„Džiugo“ kluptelėjimas jį pavyti leido Kauno „Hegelmann Litauen“, kurie svečiuose FA „Šiaulius“ sutriuškino 4:0, ir „Dainavą“ įveikusiai „Jonavai“.

Telšių, Kauno ir Jonavos komandos per 5 turus surinko po 13 taškų, dainaviškiai su 12 tašk. – ketvirti, tačiau jau šiame ture juos pavyti gali „Vilniaus Vytis“.

Kitame ture, liepos 11-ąją, DFK „Dainava“ keliaus į Kretingą, pas Alytaus „Vidzgirio“ skriaudikę taurės turnyre „Miniją“, 0:4 nusileidusią Kėdainių „Nevėžiui“.

Liepos 19 d. dainaviškiai savo aikštėje priims „Hegelmann Litauen“. Tai bus bene rimčiausios sezono atkarpos pradžia, mat po to lauks dvikovos su Šiauliais, „Nevėžiu“, Panevėžio dubleriais, „Vilniaus Vyčiu“ ir „Džiugu“.

Alytausgidas.lt videotransliacijos įrašas:


Naujausios žinios

Komentarai

21
Komentuoti
Nū nu2020-07-11
Korespondentė kodėl neskelbti varzybu rezultatų Minija-Dainava taip tik sulose ir iškarto rezultatas, 100% sutartos varžybos gerai davė už laimėta Minijos pirmąjį kėlinį 7 kofas pasidarė abi komandos kapeikute, vyt tokia Dainava iš miesto ir tokius savininkus ir nutraukti miesto finansavimą o futbolo federacija nieko neįžvelgia.
Reik2020-07-10
Gero rėmėjo o ant miesto pinigų toli nenueisi.
Tai 2020-07-08
Na ir ko vėl šunys nepatenkinti? Kad pralošėm 0-1 ? Na ir kas. Tikrai neblogai žaidėm, ir bus dar visko. Bus pergalių ir pralaimėjimų nes čia futbolas. O šunys vistiėk los. Dainava pirmyn. O šunys akcijinių kaulų bėgat pirkt.
Cha cha2020-07-07
Pirma ateikit pažiūrėti rungtynių :)
Tai sužinosit kaip grajus ėjo :)
Jis2020-07-07
To niekada nesupras
Baliukoniui2020-07-07
Savasta sauguose statyk ,nors kelini grajus bus
Nu2020-07-04
Galite rašyti ką norite, bet 0-1 tuo viskas pasakyta.
Nu nu2020-07-04
Baikit Vidzgiriokai siaust čia.
Geda2020-07-04
Meskit Dainava iš futbolo žemėlapio Jonava patvarke ir dar patvarkys ne vieną komandą be jonavos
Už Dainavą2020-07-04
Geros varžybos, tik pirmam kėlinyje daug vaikščiojo, trūko komandos užsidegimo. Antram kėlinyje vyrai kovojo, atakavo, bet kamuolys apvalus, liūdna, bet neišplėšė net lygiųjų. Ačiū už gražų žaidimą, turim nuostabią komandą su įspūdingu tankų palaikymu, jei reikės mokėsim ir po 5e už varžybas, kad padėti saviems. Pirmyn už Dainavą!
Tai2020-07-04
Mokėk po 5 € tai tada Dainava daugiau sau leisti galės.
O šiaip tu valkatėlė. viską pripratęs gauti dykai, nes geriau ant šnapso praleisti paskutines kapeikas
Alytus2020-07-04
Citis liverpuli aplose4 0 mazesne tragedija neincia pralose nu nesveikas poziuris zmones jusu;)
Geda2020-07-04
Už ką mokėt po 3 eurus? Kaip pralošia prieš kažkokį kaimą Jonava silpna net kalbėt
S2020-07-04
Koks tu lopas
Kalba apie A lyga kaip komanda žaidžia I lygoje. Čian dugnas kažkoks taip kalbėti.
Jei A lyga tai ir kita sudėtis.
na2020-07-04
kokia jums dar A lyga
Žinovams2020-07-04
Tai aišku galėjo baigtis ir 3:0 bet nesibaigė žinove. Matosi kaip apie tą futbolą kaikurie supranta. Dainava nestovėjo apsimyžę, ėjo atakuot ir spaudė priešininkus. Už tai ir galė jo 3:0 baigtis.Bet kokie bambukai žinovai. Rašo kad iki gero žaidimo toli, visiškas apstraktumas. Aiškiai kritiką dėstykit. O ne blogas ir viskas.
Ir dar asilui2020-07-04
Tau matau iki futbolo supratimo toli, toli.
Nu2020-07-04
Ras, neras, bet galejo baigtis 0-3 iki žaidimo geresnio dar labai toli.
Manytojui2020-07-03
Manau tu asilų asilas,kuriam gyvenime labai nepasisekė. Nieko čia nerimtas varžovas. Tiesiog nukrito kamuolys ten kur nereikia ir netyčia. O tai ir pakeitė rungtynes. Tikėti reikia, kad Dainava daugiau ras progų sukurti.
Manau2020-07-03
Pirmas rimtas varžovas ir pralaimėjimas,tai Dainava.
Galvoju2020-07-03
Korespondentas rašo pievas, Atlantas pernai A lygoj o šiemet 2 lygoj.
traffix.lt