0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
SportasFutbolas
2020 Liepos 2d.
0

Kitame taurės etape alytiškių lauks Vilniaus ekipa (ATNAUJINTA)

title

Pakeliui link futbolo taurės turnyro 4-finalio Alytaus DFK „Dainavos" lauks pažįstamas varžovas, Vilniaus BFA iš tos pačios I lygos, pernai žaidusi „Vilniaus" pavadinimu. Sostinės komanda išvykoje 3:2 paskutinėmis minutėmis nugalėjo 16-finalio varžovą Kazlų Rūdos „Šilą" (II lyga), o pirmame etape 1:0 įveikė Kėdainių „Nevėžį" (I lygą).

Dainaviškiai pirmame etape Panevėžyje po pratęsimo ir baudinių serijos 5:4 (1:1) laimėjo prieš atgimimo rungtynes žaidusį  „Ekraną" (II lyga), o 16-finalyje namuose 3:0 šventė pergalę prieš Mažeikių „Atmosferą" (I lyga).

Alytaus ir BFA komandos Vilniuje jau buvo susitikę I lygos dvikovoje, kurią minimaliu rezultatu (1:0) laimėjo dzūkai, į taurės turnyro akistatą liepos 7-8 arba 14-15 dienomis abi ekipos vėl stos sostinėje.

Kitose 8-finalio porose kovos Kybartų „Sveikata“ (II lyga) ir „Kauno Žalgiris“ (A lyga), Vilniaus „Viltis“ (II lyga) ir „Vilniaus Vytis“ (I lyga), FA „Šiauliai“ (I lyga) ir Vilniaus „Žalgiris“ (A lyga), „Jonava“ (I lyga) ir „Panevėžys“ (A lyga), Alytaus „Vidzgirio" skriaudikė  „Minija“ 16-finalyje Kretingos „Minija" (I lyga) ir Marijampolės „Sūduva“ (A lyga), Vilniaus „Riteriai“ (A lyga) ir Gargždų „Banga“ (A lyga) bei Plungės „Babrungas“ (II lyga) ir Kauno „Hegelmann Litauen“ (I lyga).

ATNAUJINTA

BFA ir Alytaus DFK „Dainavos" taurės turnyro poros susitikimas liepos 15 d., trečiadienį, 21 val. vyks LFF stadione Vilniuje.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt