0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
SportasFutbolas
2020 Liepos 1d.
0

„Dainavos“ senjorai žais dvejose pirmenybėse

titleSkirtingai nei profesionalo karjeroje, Ž. Karčermarskas (nuotraukos viduryje) „Dainavos“ senjoruose – aikštės žaidėjas

7:0 – tokia pergale sezoną pradėjo Alytaus futbolo veteranų klubo komanda „Dainava“. Lietuvos veteranų (35  metų amžiaus ir vyresnių) futbolo pirmenybėse dainaviškiai nepasigailėjo Ukmergės „Vienybės“.

Po du įvarčius pelnė Martynas Biržinis, Saulius Laibinis, po vieną – Gražvydas Mejeris, Dmitrij Krupovič ir Žydrūnas Karčemarskas. Pastarasis žaidėjas – ne vienintelis naujokas „Dainavos“ senjorų komandoje, prie jos ketina prisijungti ir kiti ne tik Lietuvoje žinomi Alytaus futbolo auklėtiniai – Vytautas Lukša, Darvydas Šernas. Komandos vadovas Algimantas Norkeliūnas į komandą yra pakvietęs ir daugiau futbolininkų, o iš viso šį sezoną yra registruoti 25.

Skirtingai nei profesionalo karjeroje, Ž. Karčermarskas „Dainavos“ senjoruose – aikštės žaidėjas, o ne vartininkas, komandos vartus saugo Egidijus Baranauskas. Starto vienuoliktuke taip pat rungtyniavo Egidijus Biekša, kapitonas Alius Jedeška, Saulius Laibinis, Eimantas Liaugaudas, Kęstutis Miglinas, Virginijus Miknevičius ir įvarčiais pasižymėjusieji, juos keitė, rungtynėms taip pat buvo registruoti Danas Ivanauskas, Sigitas Jančiauskas, Tomas Jeruševičius, Remigijus Klimavičius ir Robertas Matusevičius.  

„Dainavos“ senjorams 2020 m. sezonas bus kitoks nei ankstesnieji. Šiemet bus žaidžiama dvejose pirmenybėse: 35  m. ir vyresnių, o taip pat 40 m. amžiaus ir vyresnių.  Abejose pirmenybėse dalyvaus po 8 komandas, tik vyresniųjų kovos vyks ne 11 prieš 11, o 8 prieš 8. Naujo format 8 x 8 pirmenybių turas Alytuje suplanuotas  rugpjūčio 22 dieną. Visas rungtynes dainaviškių senjorai ketina žaisti Alytaus apskrities futbolo federacijos dirbtinės dangos stadione Naujojoje gatvėje.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt