15 c Alytus
Antradienis, Rugsėjo 22d.
SveikataTransportas
2020 Birželio 29d.
0

Specialųjį automobilį „Tėviškės namams” dovanojo rėmėjai, pašventino kunigas

titleNuotraukų galerija

Į  Alytaus  Šv. Kazimiero bažnyčios šventorių įvažiavo greitosios pagalbos automobilis.

Specialųjį automobilį su šypsena pasitiko parapijos klebonas, kunigas Rytis Baltrušaitis, būrys „Tėviškės namų” bendruomenės narių ir draugų.

Bendruomenės vadovas Jonas Eimantas Balaika džiaugėsi, kad padovanotasis automobilis išplės paslaugų sunkių ligonių priežiūrai apimtis bei kokybę.  

Bendromis rėmėjų pastangomis nupirktas labai reikalingas automobilis, kurio pagalba bus galima pervežti gulinčius pacientus, o taip pat ir su neįgaliojo vežimėliu.

Pašventinus kilniai misijai skirtą transporto priemonę buvo aukojamos Šv. Mišios  už visus rėmėjus, dalyvavusius labdaros vakare ir skyrusius lėšas šiam tikslui.

Lėšas automobilio įsigijimui sukaupė  Alytaus Dzūkijos LIONS klubas, papildomai lėšų skyrė bendrovės „Intelektualios sistemos“ direktorius, alytiškis Robertas Seilius. Jiems, o taip pat automobilį eksploatacijai parengusiai alytiškių bendrovei „Karvainas“ dėkojo J. E. Balaika.

Rėmėjų vardu naujai išrinktasis Dzūkijos LIONS klubo prezidentas Vytautas Kucevičius penkerių metų jubiliejų mininčiai „Tėviškės namų” bendruomenei plinkėjo ryžto ir ištvermės tęsti sudėtingą atjautos ir altruistinės pagalbos ligoniams misiją.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt