2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
DzūkijaLaisvalaikis ir kultūra
2020 Birželio 29d.
0

Pėsčiomis – devynių Dzūkijos ežerų pakrantėmis ir tarpuežeriais

title

Kalendorinei vasarai artėjant prie jos vidurio, asociacija „Olita-Orany“ kviečia į žygį vasariškais Veisiejų regioninio parko miškais su įspūdingais Šlavantų kraštovaizdžio draustinio vaizdais.

Žygio, kurį iš dalies finansuoja Alytaus miesto savivaldybė, pradžia – liepos 11 d., šeštadienį, 9 val. 33 min. prie Šlavantų Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios, Gegutės kaime, Lazdijų rajone. Žygiuosime Šlavanto, Čivonių, Kalvelių, Liūnelio, Šlavantėlio, Giluišio, Ešerinėlio, Bliūdelio, Balsio ežerų pakrantėmis ir jų tarpuežeriais. Tai reiškia, kad, net jei diena žygiui pasitaikys karšta, rasime vietą atsigaivinti.

Pro kalvotąjį Ringėliškės botaninį – zoologinį draustinį bei Liubelio ir Liūnelio gamtinius rezervatus praėję žygio dalyviai susipažins su Šlavantų piliakaliu. Trumpai tariant, paežerių ir visokio miško diena. Žygis – gamtos pažintinis, žiedinis (grįšime į starto vietą), atstumas – apie 23 km.

Atvykimas – inidividualus, specialaus pasirengimo žygiui nereikia, tačiau būtinas turistinis ar bent jau tvirtas apavas. Detali informacija – ČIA.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt