14 c Alytus
Antradienis, Rugsėjo 22d.
SportasKrepšinis
2020 Birželio 29d.
4

M. Sušinskas iš Alytaus keliasi į Prienus (PAPILDYTA)

titlebcprienai.lt iliustracija

Artėjančiam sezonui besiruošianti ir komandos komplektacijos darbus tęsianti „CBet“ ekipa sulaukė dar vieno naujoko. Prie klubo prisijungė 25 metų 204 cm ūgio puolėjas Mindaugas Sušinskas, informuoja Prienų ekipa, treniruojama Manto Šerniaus, Mariaus Leonavičiaus ir Dainiaus Šalengos.

Praėjusius keturis sezonus alytiškis gynė savo gimtojo miesto garbę, o pastarasis sezonas vienam „Dzūkijos“ komandos lyderių buvo geriausias per karjerą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Šalies čempionate M. Sušinskas per rungtynes vidutiniškai pelnė po 10,8 taško, atkovojo po 4 ir perėmė po 1,5 kamuolio, atliko po 1,4 rezultatyvaus perdavimo bei rinko po 11,1 naudingumo balo.

Puolėjas M. Sušinskas taip pat buvo vienas taikliausių visos lygos krepšininkų – tritaškius metimus alytiškis realizavo 47 proc. taiklumu.

Šį tarpsezonį Prienų komandą jau papildė buvęs „dzūkas“ Dominykas Domarkas, Simas Jarumbauskas ir Justinas Jogminas.

Prienų komanda intensyviai ruošiasi ne tik LKL, tačiau ir lygos liepos 3 d. Palangoje organizuojamam 3×3 turnyrui.

PAPILDYTA

Alytaus „Sintek-Dzūkiją“ paliko ne tik vienu perspektyviausių Alytuje užaugusių krepšininkų vadinamas trenerio Rimo Bagdžiaus auklėtinis M. Sušinskas, tačiau ir rezultatyviausias LKL žaidėjas. Juo pastarajame sezone tapęs, per 20 rungtynių vidutiniškai po 16 taškų pelnydavęs amerikietis Chauncey Levant Collins, išvyko į Šolė (Prancūzija) „Cholet basket“, kurioje anksčiau rungtyniavo ir vienas žymiausių Lietuvos krepšininkų Artūras Karnišovas.  

 


Komentarai

4
Komentuoti
tiesa2020-07-03
T.Pačėso nuveikti darbai per 8 sezonus Alytaus krepšiniui - 1. Alytaus komanda sugrįžo į LKL . 2.Per 7 sezonus komanda neiškrito iš LKL . 3. Išaugintas vienintelis alytiškis LKL lygio krepšininkas - M.Sušinskas .
Pušynas2020-06-29
Auga pušynai. Auga. Silojei. Kaip jis isdryso Alytų mus isduot
Zuzė2020-06-29
Na ir super,tegul vaikinas tobulėja,Alytui tokio krepšinio nereikia,nes Alytaus krepšinio klubas tyli,nebendrauna su žiniasklaida,kai kiti klubai jau prakriškai baigia komplekruotis,Dzūkija miega,vienas tik krepšininkas ir tas Pačeso sūnus,turintis sutartį,savivaldybei siūlau neremti šio klubo
Dzūkas2020-06-28
Komanda gali keisti pavadinimą ir pasivadinti pvz. Po Čėso. Dzūkai supras.
traffix.lt